بررسی اپلیکیشن میلوژی؛ قدم‌های کوچک برای موفقیت‌های بزرگ

خودشناسی یکی از مهمترین مباحث روانشناسی هستش و تقریبا همه افراد موفق در همه بخشا، خودشناسی رو یکی از مهمترین عوامل موفقیت می دونن. میلوژی اپلیکیشنی واسه رسیدن به خودشناسی و کار کردن به طرف موفقیته. اپلیکیشنی به طور کامل ایرونی که در ادامه به بررسی اون می پردازیم.

میلوژی از همون اول نشون میده که می تونه روانشناس خوبی باشه. حتی در طراحی محیط کاربری این اپلیکیشن میشه این موضوع رو فهمید. چون که خوب هر کاربری رو به خود جذب می کنه و به جربزه میشه گفت رابط کاربری این اپلیکیشن در حد عالی قرار داره.

در اولین قدم و بعد از نصب برنامه، خیلی راحت میشه به این اپلیکیشن علاقه مند شد. به کار گیری بهترین رنگای ممکن به کار گیری اپ رو لذتبخش کرده. در این اپلیکیشن یه راهنما همیشه همراهتانه تا در بخشای جور واجور میلوژی هیچوقت سردرگم نباشین. راهنما در بخشای جور واجور، به شما کمک می کنه تا بتونین بهترین استفاده رو از بخشای جور واجور میلوژی داشته باشین.

از همون اول می تونین یه راهنما انتخاب کنین که در بخشای جور واجور اپلیکیشن شما رو راهنمایی می کنه

همون اول، شما با ماموریت هاتون آشنا میشین. موضوعی که هدف اصلی میلوژی در اون خلاصه می شه: کمک کردن به شما واسه خودشناسی بهتر. میلوژی این کار رو از همون لحظه اول شروع می کنه. بعد از این که راهنمای خود رو انتخاب می کنین، با بخشای متنوعی رو به رو میشین. تور میلوژی همون اتفاقیه که شما رو به میلوژی علاقمند تر می کنه.

نکته مثبت این اپلیکیشن اینه که خیلی زود به محیط اون عادت کرده و به گشت و گذار در این اپلیکیشن می پردازید. یکی از بخشای خوب میلوژی سرویسای جور واجور و پرکاربرد اون هستش.

تیپ شخصیتی من که از آخرین استانداردای تست شخصیتی MBTI استفاده می کنه یکی از سرویسای قابل توجه و پرطرفدار این اپلیکیشنه. البته این ویژگی رایگان نیس اما بعد از استفاده از این ویژگی و مشاهده یافته های اون میتونم اعلام کنم به کار گیری این سرویس برام باحال بود و ارزش پرداخت ۵۰۰۰ تومن رو داشت.

میلوژی تلاش می کنه از همون اول شما رو با بخشای جور واجور خود آشنا کنه. در عکسای بالا شما با بخش ماموریتا در اپلیکیشن میلوژی آشنا میشین.

یکی دیگه از ویژگیای مثبت میلوژی امکان درج نظر و هم اینکه مطالعه نظرات مختلفه. وقتی وارد یکی از سرویسا میشین، می تونین نظراتی که زیر اون درج شده رو بخونین و قبل از استفاده اطلاعات بیشتری از سرویس معرفی شده به دست بیارین.

هم اینکه پاسخگویی مدیران میلوژی به درخواستا و نظرات در این اپلیکیشن یکی از موضوعات قابل توجه بود. در صورت بروز اشکال در یکی از سرویسا کافیه مشکل خود رو در بخش نظرات درج کنین و منتظر پاسخگویی سریع مدیران میلوژی باشین.

حالا شاید زمان اون رسیده باشه که بعضی از ایرادات این اپلیکیشن رو هم گوشزد کنیم. همونطور که قبلا گفتیم سرویسای جور واجور این اپلیکیشن به نظر عالی هستن، اما عموما به کار گیری اونا به طور رایگان ممکن نیس. پس شاید این اپلیکیشن واسه کاربرانی که به سختی به پرداختای درون برنامه ای می پردازن گزینه مطلوبی نباشه.

عکس سمت چپ مربوط به صفحه شخصی و عکس سمت راست نمودار سینوسی مربوط به بیوریتم رو مشاهده می کنین.

یکی دیگه از این ایرادات پیش نیاز بودن بعضی از این سرویسا واسه دیگه ایه. مثلا به کار گیری سرویس شخصیت کارآفرینی بدون پشت سر گذاشتن تیپ شخصیتی من ممکن نیس. موضوعی که شاید کمی توی ذوق بزنه. خصوصا به این خاطر که تست MBTI که در این اپلیکیشن با مبلغ ۵۰۰۰ تومن به انجام می رسه به طور رایگان در خیلی از سایتای معتبر انجام می شه. شاید بهتر بود این پیش احتیاجی از بین می رفت.

البته نباید این موضوع رو ندیده بگیریم که یافته ها به طور کامل فارسی و شیوایی که میلوژی در اختیار کاربرانش قرار میده بی نظیره و شاید ارزش پرداخت این پول رو داشته باشه. اما شاید اگه بخشای موثر رایگان این اپلیکیشن بیشتر می شد، موفقیت بیشتری رو واسه این اپلیکیشن به ارمغان می آورد.

یکی از بخشای باحال میلوژی که به طور کامل رایگان در اختیارتون قرار میگیره اطلاعات مربوط به نظریه بیوریتمه. میلوژی این بخش رو به بهترین شکل ممکن توضیح میده و هر روز اطلاعات مربوط به کاربر رو گوشزد می کنه. جدا از درستی یا نادرستی نظریه بیوریتم، میلوژی این بخش رو به صورت تفکیک شده و به طور کامل شیوا در اختیار کاربران قرار میده.

در عکس سمت چپ اطلاعات کاملی از سرویس تیپ شخصیتی من میشه دید و در عکس سمت راست، توضیحات مربوط به وضعیت بیوریتم کاربر رو می ببینن.

کلا اپلیکیشن میلوژی با طراحی منحصر به فرد و جذاب خیلی زود کاربران رو جذب خود می کنه. هدف این اپلیکیشن کمک به کاربران واسه خودشناسی بیشتر و کار کردن در جهت موفقیته که این مهم رو خوب به انجام میرسونه و اگه بتونین از سرویسای زیاد و جور واجور اون استفاده کنین، اطلاعات منحصر به فرد و جالبی از خود به دست آورده و می تونین به طور جدی در جهت پیشرفت قدم وردارین.

این اپلیکیشن به طور کامل ایرانیه و می تونین اونو از سایتای معتبر به طور کامل رایگان دانلود کرده و ازش استفاده کنین. میلوژی تموم تلاشش رو می کنه تا بتونه کاربرانش رو به راه موفقیت بفرسته. البته به نظر می رسه موفق شدن بدون قبول هزینه ممکن نیس.

 

میلوژی

  • میلوژی
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: میلوژی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۸ مگابایت

دانلود

بیشتر بخونین

معرفی بازی رویال کوییز؛ مردان آهنین، قلم به دست

با اضافه شدن هشتگ بالای هر ویدیو، جستجو در یوتوب آسون تر می شه

با بهترین برنامه های رایگان بهینه سازی کامپیوتر آشنا شید

Share this post

Post navigation

You might be interested in...

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *