بررسی باتری نوکیا ۵ و باتری نوکیا ۳

 

 

 باتری نوکیا ۵ ۳۰۰۰mAh ظرفیت دارد ، ظرفیتی مشابه با  باطری نوکیا ۶ در حالی که باتری نوکیا ۶ باید صفحه نمایش بزرگتر، با جزییات بیشتر را تغذیه کند. برای یک گوشی ۵٫۲ اینچی، نوکیا ۵ بیش از نیاز مجهز شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نوکیا ۵ در عمل نیز خود را با نتایج بسیار خوب در آزمایش ما ثابت کرد. بیش از ۱۲ ساعت وب گردی با Wi-Fi  و ۱۳ ساعت بازپخش ویدیو به معنی ۳ ساعت عملکرد بیشتر از نوکیا ۶ در هر دو بخش بازپخش ویدیو و وب گردی است. گرچه نوکیا ۵ در مکالمه ۳G نتوانست نوکیا ۶ را شکست دهد، اما ۱۸:۴۳ ساعت زمان زیادی برای مکالمه می‌باشد.

در نهایت مجموع نتایج باتری نوکیا ۵ به عدد ۸۴ ساعت رسید که ۹ ساعت بیشتر از نوکیا ۶ است.

در حالی که ما عمر باتری نوکیا ۵ را تحسین می‌کنیم، به سختی می‌توانیم چنین حرف‌هایی را برای سرعت شارژ آن بزنیم. ۳۰ دقیقه شارژ باتری را از ۰ به ۲۳ درصد می‌رساند، که کمی برای زمانی که در آن زندگی می‌کنیم کند است.

باتری Nokia 3:

باتری نوکیا ۳ با ظرفیت ۲۶۳۰ میلی آمپر ساعت طراحی شده است که در مقایسه با باتری های ۴۰۰۰ میلی آمپری استفاده شده در برخی از گوشی ها مقدار کمتری می باشد.

اما با توجه به رزولوشن پایین صفحه نمایش این گوشی و مصرف کمتر باتری به وسیله ی آن، می توان انتظار بازدهی مناسبی از باطری نوکیا ۳ را داشت.

در تست انجام شده بروی نوکیا ۳، با یک بار شارژ کامل باتری این گوشی در حالت آماده به کار بازدهی ۵۳ ساعته ای را داشت. در تست مکالمه ی مداوم نیز این گوشی در حدود ۱۰ ساعت بازدهی داشت.

در تست استاندارد وب گردی با Wi-Fi اما، نوکیا ۳ بازدهی معمولی در حدود ۱۰ ساعت داشت. در پخش مداوم ویدئو نیز این بازدهی کمتر شد و به ۸ ساعت و نیم رسید.

Nokia 3 Battery

به صورت کلی این گوشی عملکرد فوق العاده ای در بخش باتری ندارد اما می تواند نیاز معمول یک روز شما را برطرف کند و شما را از همراه داشتن دائمی شارژر بازدارد.

 

Share this post

Post navigation

You might be interested in...