دانلود پایان نامه ارشد هتل بانوان در شهر مقدس قم

دانلود پایان نامه ارشد هتل بانوان در شهر مقدس قم
آگوست 27, 2016 دیدگاه‌ها برای دانلود پایان نامه ارشد هتل بانوان در شهر مقدس قم بسته هستند دسته‌بندی نشده userk

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هتل بانوان در شهر مقدس قم

تکه ای از متن پایان نامه :

11ـ در مشاغلی که روابط انسانی اهمیت مخصوص دارد زنانی که در دانش و تخصص همپایه مردانند از مردان توفیق بیشتری دارند.

12ـ در جامعه کنونی پرتحول ما اختلاف بارز کاراکتر مشی و سیرت (خلق و خو) که تنها در2 جنس مشاهده می‌گردد. بلکه بین گروه‌های مختلف سنی و اجتماعی زنان مشاهده می‌گردد.

13ـ خصوصیات شخصیت و کاراکتر یا منش افراد در ارتباط با محیط و برحسب الگوهای اجتماعی و تقاضاهای فرهنگی جامعه شکلی معین و صورتی نهائی و مشخص می‌یابد.

14ـ رشد شخصیت و ترقی و تکامل زنان از یک طرف نمودار رشد جامعه و از طرف دیگر عامل مهم تحول و ارتقاء جامعه و فرهنگ می باشد.

15ـ روانشناسی زن یا خصوصیات رفتار و شخصیت وی را غیر از در چگونگی ارتباط زن با محیط فرهنگی و اجتماعی او نمی‌توان مطالعه کرد.

16ـ کاراکترها (شناسایی خصوصیات سیرت و شخصیت زن) فقط به توصیف و تصویر چهره‌ روانی زن نمی‌پردازد ـ بلکه با کشف قوانین تکوین شخصیت و رفتار علل و عوامل رشد و ترقی یا نارسائی و تداعی شخصیت زن را نیز نشان می‌دهد.

17ـ روی هم رفته زنان به اعتباری ازمردان حساسترند و هیجان پذیرند یعنی هم کمترین تحریک و فشار هیجانی را احساس می‌کنند و هم زودتر به تحریک و با فشار پاسخ می‌دهند.

18ـ زنان با وجود حساسیت هیجانی بیشتر شهر از مردان تعادل هیجانی خود را حفظ می‌کنند.

19ـ به طور کلی زن ایرانی به خاطر قدرت تحمل و شکیبایی کمتر از مرد ایرانی پرخاشگر و ستیزه جو می باشد.

20ـ غالباً قدرت سازگاری زن ایرانی در شرایط دشوار بیشتر از مردان می باشد.

21ـ به طور کلی سازگاری ایرانی کشورهای پیشرفته صنعتی متحمل‌تر ـ بردبار و خود دایرند یعنی قدرت کنترل هیجانی بیشتر دارند.

22ـ براساس پژوهش‌های تجربی و کلی چه در کشورهای اروپایی و آمریکایی روی هم رفته مردان ازنظر قدرت تنزل هیجان و ضعیف‌تر از نهان می باشد.

 

2-10-  شناخت زن

نیازهای ذاتی: نیازهای اولیه بشر برای زنده ماندن هستند مانند نیاز به غذا، آب، هوا

 نیازهای اکتسابی: نیازهایی می باشد که در نتیجه زندگی اجتماعی بشر به وجود آمده‌اند و احساس می‌شوند.

زن در کنار مدد در تکوین تمدن بشری نه به صورت یک تقابل بلکه در هیأتی هم سو واقعیت و حقیقی می باشد که می‌توان دوزنه‌ای به کشف آن حقیقت دیگر یعنی اهمیت و تأثیر زن و توانایی و آگاهیش برای رویایی با جهان امروز باشد.

 

2-12-  فرهنگ و معنا

مهم‌ترین نیاز برای یک فرهنگ توسعه و تکمیل یک دنیای منظم می باشد که برپایه اثرات متقابل و تضادهای پر معنا قرار گرفته‌اند. ارتباط کلامی به مقصود حذف موارد غیرقابل بیان و درک توسط کلام می‌پردازد و به جنبه‌هایی که قادر به بیان و درک توسط کلام می باشد مورد بهره گیری قرار می‌گیرد. معماری به جنبه‌هایی از زندگی که قادر به بیان توسط کلمات نیستند معنا می‌بخشد. معماری‌های خاص می‌توانند به بخش‌های مختلف اجتماع مانند کلیسا و حکومت هویت بخشند.

 

  معماری

معماری مقوله‌ای می باشد که از ابتدای هبوط حضرت آدم به زمین شروع شده می باشد وتا عروج آخرین بنده خداوند به عرش اعظم ادامه خواهد یافت البته سنخیت آن با بشر آرزوی آغاز گردید که خدواند به عنوان اواین معمار هستی دست به آفرینش کالبد گلین بشر نمود و سپس او را در بهشت عظیم جای داد.

هتل بانوان در شهر مقدس قم

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه