پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه

تکه ای از متن پایان نامه :

هدف اصلی محقق در این پژوهش مطالعه و یافتن علت تبلیغ کالاهای خاص ، خصوصا محصولات جنسی ، در ماهواره و تاثیر آن در فرهنگ جامعه دینی ماست

آگهی های محصولات جنسی این روزها بسیار بیش از پیش خبر ساز شده و موج تبلیغات داروهای عجیب و غریب افزایش توان جنسی در شبکه های ماهواره ای پایش به داروخانه ها هم باز شده می باشد. افزایش این گونه تبلیغات به دلیل عدم آگاهی عمومی مردم ما از مسایل جنسی یقیناً باعث سو مصرف و معضلات دیگری خواهد گردید که به مراتب از ناتوانی های جنسی پر خطر تر می باشد. این فروشندگان داروهای قاچاق، غیربهداشتی و تقلبی که با جان و سلامت مردم بازی میکنند با خیالی آسوده در حال جولان دادن هستند و مردم ساده لوح و نا آگاه به بهره گیری از این کالاها گرایش پیدا می کنند.

اگرچه تبلیغ داروها و دستگاههای رفع معضلات جنسی از همان ابتدای راه اندازی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان آغاز گردید، اما تبلیغات این داروهای از مدتی پیش نمود بسیار بیشتری به خود گرفته تا جایی که پیش تر فروشندگان کالاهای جنسی شماره تلفن های خطوط اعتباری را برای فروش محصولات خود معرفی میکردند، اما اکنون این افراد شماره تلفن های همراه و ثابت شهری را برای نمایندگان فروش خود معرفی می کنند.

از آنها به دلیل حجم وسیع تبلیغات و سهولت دسترسی و نیز بدلیل تنوع و جذابیت برنامه ها، از قشرهای مرفه به عموم جامعه و از کلان شهرها به شهرهای کوچک، شهرستانها و حتی روستاها کشیده شده می باشد، دوم آنکه بر خلاف اینترنت، محصولات شبکه های ماهواره ای غالباً در جمع خانواده و در محافل خانوادگی و جمعی عرضه می شوند و این به آن معنا می باشد که بهره گیری از این کالاها در فضای جمعی و خانوادگی مشروعیت می یابد و در خانواده مهر تایید می خورد و توسط شبکه ای از مفاهیم توجیه، و طرفداری می گردد .

این پژوهش حاصل و نتیجه ی پاسخ های تعدادی از کارشناسان حوزه رسانه در ارتباط با این نوع تبلیغات و اثرات آن بر فرهنگ جامعه دینی می باشد ..

 پرسش اول (به نظر شما هنجار در جامعه به چه معنی می باشد و به چه چیزهایی اطلاق می گردد) و پرسش دوم (به نظر شما رعایت هنجارهای پذیرفته شده در جامعه الزامی می باشد و تخطی و تغییر آن غیرقابل پذیرش می باشد؟) برای این بود  تا نحوه

هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه مورد پژوهی ماهواره

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه