دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته جغرافیا :هتل بانوان در شهر مقدس قم

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته جغرافیا :هتل بانوان در شهر مقدس قم
آگوست 27, 2016 دیدگاه‌ها برای دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته جغرافیا :هتل بانوان در شهر مقدس قم بسته هستند دسته‌بندی نشده userk

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هتل بانوان در شهر مقدس قم

تکه ای از متن پایان نامه :

طول اقامتشان در یک کشور دیگر بتوانند از تسهیلاتی زیرا کاهش کنترل های مرزی و بهترین شرایط حمل و نقل و تاسیسات اقامتی برخوردار باشند که در مورد دوم وظیفه ایجاد و طراحی شرایط اقامتی مطلوب به عهده معماران می باشد. به این مقصود انتخاب شهری که جاذبه جلب جهانگردی را داشته باشد در اولویت قرار می گیرد.

قم نیز با پیشینه تاریخی مذهبی درخشان خود می تواند یکی از مکانهای بسیار مناسب برای طراحی اقامتگاهی مناسب برای جهانگردان و زائران باشد.

3-3-  ا طلاعات کامل در مورد هتل ها و انواع آنها:

متل Motel

متل تلفیقی می باشد از دو واژه Motor  و Hotel  و اساساً ماهیت بین راهی داشته و معمولاً خارج از شهرها قراردارد. در تعریف متل می توان گفت که هتلی می باشد که در آن مسافران می توانند با خودروی شخصی وارد شده و حتی خودرو را مقابل درب اتاق خود پارک نمایند. یکی از مشخصه های اصلی متل ها عدم وجود لابی در آنهاست زیرا که میهمانان به مجرد وارد شدن به متل بدون نیاز به پیاده شدن کلید اتاق خود را از رسپشن دریافت نموده و مستقیماً به سمت اتاق خود رانندگی می نمایند.

 

هتل پانسیون Hotel Pension

درشهر واقع شده و تعدادی  اتاق، سالن غذاخوری و…  به اندازه ای که بتواند  غذای  ساکنان اتاقها  را  تأمین نماید کتابخانه و سالن مطالعه و اتاق تلویزیون  در آن پیش بینی  وآماده شده می باشد. پانسیون معمولاً  اتاق را به صورت ماهانه و یا سالانه  اجاره داده و مشتریان دیگری را از خارج  هتل برای صرف غذا نمی پذیرد. بر همین اساس  معمولاً  سالن غذاخوری  پانسیون فقط به اندازه  احتیاج اتاق ها در نظر گرفته می گردد. درپانسیون ها مقرارت خاصی  هست و مسافران بایستی در ساعات معیّنی برای صرف صبحانه، نهار و شام سرمیز حاضرشوند  وتا ساعت  مشخصی  نیز درب ورودی  پانسیون  باز  می باشد.

 

ریزورت هتل  Resort  Hotel

به  هتل هایی اطلاق می گردد که  معمولاً نزدیک  چشمه های  مواد معدنی و یا  ساحل  قرار  دارند. (هتل های مخصوص استراحت).

 

هتل آپارتمان  Apartment Hotel

هتل  مکانى  می باشد براى  اقامت  تا در آن از مسافر  پذیرایى  گردد. حال  اگر امکان  پذیرایى در هتل کاهش یابد، هتل آپارتمان شکل  می گیرد. در هتل آپارتمان ها  وسایل آشپزى وجود  دارد و نیازى به رستوران احساس نمى گردد. اقامت در هتل آپارتمان بسیار  شبیه  به اجاره  آپارتمان می باشد با  این تفاوت که  قرارداد اجاره ای  وجود  ندارد و مسافر  هر  وقت بخواهد می تواند با هتل  تسویه حساب  نموده و آنجا  را ترک نماید. بر خلاف  هتل ها  که  دارای  شرایط  سختی هستند هتل  آپارتمانها  دارای انعطاف پذیری  بالائی بوده  و انواع  بسیار  متفاوتی دارند. معمولاً شبیه  هتل ها ساخته  می شوند و دارای تعداد  زیادی آپارتمان می باشند. دوره  اقامت در آنها  بسیار متفاوت  بوده و از چند روز تا چند ماه  متغیر می باشد. معمولاً قیمت آنها  از هتل های  هم ردیف  پایین تر می باشد.  مسافرینی که در آن اقامت  می گزینند آنرا به مثابه خانه خود انگاشته  که موقتاً از محل اصلی زندگی آنها  به دور می باشد. پس  هر آن چیز که که  در خانه  فراهم  می باشد ممکن  می باشد  در هتل  آپارتمان نیز  فراهم  باشد.

هتل بانوان در شهر مقدس قم

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه