روش‌های جدید اعدام داعش در یمن + عکس

همزمان با شدت گرفتن درگیری و نا آرومی در مناطق جور واجور یمن، داعش تازگیا ویدئوهای تازه ای از اعدام مخالفان خود منتشر کرده. در این چهار ویدئوی تازه تعدادی از نیروهای حوثی تو یه منطقه صحرایی به اشکال جور واجور کشته می شن.

به گزارش اونا، در اولین ویدیو، چهار مرد با لباسای نارنجی دیده می شن که دور گردن هر کدوم شون یه خمپاره انداخته شده. چند لحظه بعد یهو این خمپارها منفجر می شن و صدای کرکننده ای به گوش می رسه. با فرو نشستن گرد و غبار انفجار، تیکه های خیلی از لباس نارنجی این افراد روی کوه های دور و بر دیده می شه.

در ویدئوی دیگری که تروریستا منتشر کردن، چند مرد داخل یه قایق قرار داده شده و بعد به سمت دریا فرستاده می شن. بعد از چند دقیقه قایق در وسط دریا متوقف می شه و از راه یه بمب کنترل شونده از راه دور منفجر می شه.

در ویدئوی بعدی شش فرد دیگه با همون لباسا درحالی که دست هاشون از پشت بسته شده، در مقابل یه صخره نشسته ان. در دور و بر این افراد هم تعدادی نارنجک کار گذاشته شده. در فاصله چندمتری اونا یه خمپاره انداز کنترلی قرار داره که با شلیک موشک به سمت این افراد، باعث منفجرشدن اون نارنجکا می شه

در ویدئوی آخر که تعداد اسرای حوثی ۹ نفره، دست همه از پشت بسته شده و یکی از افراد مشکی پوش داعش سر اونا رو از تنشون جدا می کنه.

پس از اینکه تعدادی از گروه های تروریستی در یمن در ماه اکتبر با ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش بیعت کردن، این جور خشونتا در این کشور جنگ زده افزایش پیدا کرده.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

داعش

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *