کریستیانو رونالدو در گفت‌و‌گو با فرانس فوتبال خاطرنشان کرد: بازیکن تک رویی نیستم و هرکسی که فوتبال بفهمد این را می‌داند. نمی‌خواهم وارد این بحث شوم و علاقه‌ای به آن ندارم. یک بار دیگر می‌گویم که من نباید به این سوال پاسخ دهم.

 

 

به گزارش فارس،رونالدو به سوالات زیادی درباره اینکه چه کسی شایستگی دریافت توپ طلا را دارد پاسخ داد و گفت: مسی و همچنین ژاوی یا اینیستا می‌توانند این جایزه را ببرد.

وی افزود: همچنین نمی‌توانیم دروگبا و فالکائو را فراموش کنیم.

رونالدو در خصوص رقابتش با مسی گفت: این یک مسئله رسانه‌ای است. روزنامه‌ها با آگاهی از اینکه فروش بیشتری خواهند داشت و تلویزیون هم برای جذب مخاطبان بیشتر ما را مقابل یکدیگر قرار می‌دهند. حقیقت این است که کمی از این موضوع خسته شده‌ام. دوست ندارم با سایر بازیکنان یا مردم مقایسه شوم. زمان و تیم‌ها تغییر می‌کنند.

ستاره پرتغالی مادرید اظهار داشت: من و مسی با هم متفاوت هستیم و این مشخص است. ما در یک تیم یا با یک سیستم بزرگ نشده‌ایم. او از زمانی که بسیار جوان و یک پسربچه بود با بارسا تمرین می‌کرد و به همین دلیل‌ کاملاً باشگاه را می‌شناسد و به خوبی این را نشان می‌دهد. همچنین او در یکی از بهترین تیم‌های دنیا بازی می‌کند و این موضوع به او کمک می‌کند.

وی اضافه کرد: مسی هم‌تیمی خوبی خواهد بود و خیلی به او احترام می‌گذارم.