رونق کسب و کار با دستگاه های نظافت صنعتی

 

برای همه صاحبان کسب و کارهای تجاری و صنعتی به حداکثر رساندن میزان بهره وری کارکنان و کارگران و به حداقل رساندن خرابی ها و هزینه های ناشی از تعمیر و نگه داری، به اندازه بسیار زیادی مهم و حیاتی است. آن چه در این زمینه اهمیت دارد، بررسی جوانب مختلف برای ارزش بخشیدن به دارایی می باشد که یکی از راهکارهای مهم و موثر پاکیزه نگه داشتن محیط و تجهیزات در هر حجم و ابعادی است. تمیزی محیط های تجاری و صنعتی و تمامی تجهیزات و تاسیسات واقع در آن ها، بخش مهمی از حفظ تجارت و سودآوری آن است.

نظافت صنعتی

انواع دستگاه نظافت صنعتی با هدف بهبود بخشیدن به وضعیت بهداشت، پاکیزگی و ایمنی محیط های کاری گوناگون طراحی و تولید شده اند و امروزه مورد استقبال و استفاده از اصناف مختلف قرار گرفته اند. بدیهی است که مراکز تجاری وسیع، کارخانه های تولید با ظرفیت بالا، بیمارستان ها، هتل ها و هر محیط دیگری که روزانه با انواع روش ها خدماتی ارائه می دهند، دیگر به وسیله ابزارهای دستی قابل نظافت نیستند و این تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی هستند که کیفیت، سرعت و سهولت فرآیند نظافت و پاکسازی را چندین برابر افزایش داده و شرایط را به نحو شگفت انگیزی بهبود می بخشند. دستگاه های نظافت صنعتی در انواع و مدل های بسیار متنوعی ساخته و به بازار عرضه شده اند که می توانند با هر محیط و شرایطی سازگاری داشته باشند. برخی از پرکاربردترین دستگاه های مکانیزه نظافتی عبارت اند: اسکرابر ، واترجت صنعتی ، جاروبرقی صنعتی ، سوییپر و … .

اسکرابر

دستگاه اسکرابر که با نام های کفشور صنعتی یا زمین شوی صنعتی نیز شناخته می شود، به طور اختصاصی برای شستشوی سطح زمین طراحی شده است به طوری که هم زمان با شستشو می تواند زمین را خشک نموده و آب و آلودگی را از محیط حذف گرداند.

واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی یک شوینده فشار قوی است که جریان آب با فشار عادری را از یک منبع بیرونی دریافت نموده و آن را به جریان آب پر فشار تبدیل می نماید که قادر است سخت ترین و عمیق ترین جرم و رسوب را از روی یک سطح بزداید.

جاروبرقی صنعتی

از دیگر تجهیزات مهم و کاربردی برای همه صنایع می توان به دستگاه جاروبرقی صنعتی یا مکنده اشاره نمود که از توانایی جمع آوری توده های عظیم آلاینده های صنعتی برخوردار است و ضایعات و پسماندهایی را که با روش ها و تجهیزات معمولی قابل جمع آوری نیستند، با قدرت و سرعت بالا مکش می کند.

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *