رونمایی از نخستین هواپیمای پیشرفته ساخت ژاپن+عکس

یه شرکت سرشناس صنعتی در ژاپن از اولین هواپیمای تجاری ساخت این کشور طی نیم قرن گذشته رونمایی کرد.

شرکت میتسوبیشی که در سراسر جهان به تولید خودرو و ماشین آلات صنعتی می شناسنش حالا یه قدم بالاتر گذاشته و وارد میدون هواپیماسازی شده.

تازگیا هواپیماسازی میتسوبیشی که از زیر مجموعه های این غول صنعتی به حساب میاد اولین هواپیمای پیشرفته ساخت این کشور طی ۵۰ سال گذشته رو به دنیا معرفی کرده.

این هواپیما که «MRJ» اسمشه در کلاس جتای تجاری قرار میگیره و قراره در ابعاد مختلفی ساخته شه.

این هواپیماها بین ۷۶ تا ۹۲ مسافر گنجایش دارن. از این نظر این محصول جدید حریف جدی واسه هواپیماهای پرکاربردی مثل «Bombardier» و «Embraer» به حساب میاد.

گروهی از مهندسان ژاپنی در تأسیسات صنعتی میتسوبیشی واقع در ناگویا پس از هفته ها تلاش واسه مونتاژ و رنگ آمیزی پایانی بدنه موفق شدن از این محصول جدید رونمایی کنن.

قراره بهار سال آینده اولین پرواز آزمایشی این هواپیما در ژاپن و آمریکا (واشنگتن) انجام شه.

شرکت میتسوبیشی اعلام کرده که تا الان ۳۷۵ مورد ثبت سفارش واسه این هواپیما دریافت کرده که از مهمترین اونا میشه به خطوط پروازی از میانمار و میامی (آمریکا) اشاره کرد.

پیش بینی می شه اولین سری از تحویل این هواپیمای پیشرفته از سال ۲۰۱۷ شروع شه. این درحالیه که در اول برآورد می شد تحویل این هواپیماها از سه سال پیش شروع شه.

میتسوبیشی مدعیه که این محصول جدید در قیاس با مدلای حریف سر و صدای کمتری تولید کرده و در عین حال مصرف سوخت به مراتب کمتری هم داره.

این امتیازات خاص فقط به دلیل به کار گیری موتورهای فوق مدرن «Pratt» و «Whitney» در این محصول جدید دیده می شه.

MRJ

MRJ

صفات مردم ژاپن

زمین فوتبالی روی سقف آسمون خراش!+عکس

noindex اخبار ژاپن خبرگزاری مهر

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *