رویانیان:به جای بارسلونا از رئال بازیکن می گیرم

رویانیان:به جای بارسلونا از رئال بازیکن می گیرم
سپتامبر 20, 2019 No Comments آموزشی مدیر سایت

 محمد رویانیان پس از حضور در نمایشگاه بین المللی و جلسه با مسئولان همراه اول در جمع خبرنگاران گفت: در این فوتبال عادت کردم که به من اتهام بزنن اما من به بزرگ تر از خودم احترام می ذارم و این بار هم جواب همراهی رو نمی دم، چون اینطور بهتره.

 

به گزارش فارس، ایشون اضافه کرد: پرسپولیس ۳۰ میلیون هوادار خونگرم دارم و همه اونا میگن که ما نیاز به هافبک داریم. من هم طبق فرمایش هواداران این کار رو انجام دادم.

رویانیان تاکید کرد: آپیا امشب به کشورش برمیگرده. ما با ۴ گزینه خارجی صحبت کردیم. هم اینکه ۲ گزینه خوب خارجی داریم. بزرگترین گزینه ما واسه عقد قرارداد بزرگترین بازیکن لیگ برتر ایرانه یعنی رضا حقیقی. مطمئن باشین ایشون رو رها نمی کنم چون بازیکن با ارزش، جوون و دوست داشتنیه.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: جعفری، مدیرعامل فجرسپاسی دوست داره که حقیقی به پرسپولیس بیاد اما همراهی نمی ذاره. همراهی سرهنگه و از ما بزرگتر. من ایشون رو بسیار دوست دارم. امیدوارم که حقیقی هرچه سریعتر به ما اضافه شه و به جز ایشون هم به دنبال یه بازیکن دیگه هستیم.

ایشون تاکید کرد: ۲ هافبک جوون رو در این فصل لازم دارم. اگه با ایرونیا به صورت قطعی به توافق نرسیم شک نداشته باشین با خارجیا گفتگو جدی می کنیم. بعضی آقایون که دوست ندارم اسم شون رو بیارم یعنی آقای فتح الله زاده با ما قرارداد نوشتن که ساموئل به پرسپولیس بیاد اما بعدا نمی دونم چه اتفاقی افتاد.

رویانیان تاکید کرد: استقلال هافبکای بسیار خوبی مثل نکونام داره. ساموئل رو من نخواستم خودشون خواستن اونو بفروشن که من هم با توافق با فتح الله زاده قرار شد مابقی پول اونو بدهم تا اون پرسپولیسی شه اما یهو همه چیز تغییر کرد. خدا کنه فجریا از این کارا نکنن.

ایشون درباره گفتگو با بازیکنان بارسلونا هم گفت: هواداران بدونن بزرگترین هافبک دنیا رو به ایران میارم، از بارسا نه بلکه از رئال مادرید بازیکن می گیرم تا پرسپولیس قوی شه.

رویانیان درباره ایمون زاید هم گفت: بدیش اینه زاید طبق دلایلی چون در ایران براش سخت می گذشت پرسپولیس رو ترک کرد. فضای ایران به مزاج زاید خوش نمی اومد. ما الان نیاز به هافبک داریم نه مهاجم و دفاع. با قدرت می گم بهترین و بزرگترینای ایران رو در خط دفاع و حمله رو در اختیار داریم و امیدوارم که در نیم فصل این عزیزان بتونن به پرسپولیس کمک کنن. بازم می گم اول به فکر گزینه ایرونی هستم و اگه نشد با خارجیا صحبت می کنم. پولش هم از زیر سنگ با تلاش زیاد به دست میارم و هیچ ترسی از این موضوع ندارم.

ایشون اضافه کرد: ما باید بی چون و به چه دلیل قهرمون می شدیم اما در ۵ بازی اول باختیم و ضربه سختی خوردیم. جایگاه ما با این بازیکنان بالاتر از مقام اول بود و باید قهرمون می شدیم. البته اگه توطئه نشه شک نداشته باشین شرایط ما بهتر می شه.

رئال ورزش ۳

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *