رویایی ترین خانه جهان+عکس

یکی از رویایی ترین خونه های جهان مشهور به کوپر بیچ فارم در ساحل شرقی آمریکا به فروش رفت. بیننده با مشاهده فیلم و تصاویر این ملک عالی تایید می کنه که واقعا این خونه رویاییه.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم، کوپر بیچ فارم در ناحیه گرینویچ در ایالت کانکتیکات در ساحل شرقی آمریکا به مبلغ ۱۲۰ میلیون دلار به فروش رفت. این مبلغ یه رکورد در آمریکا حساب می شه.

دیوید اوجیلوی دلال معاملات املاک به روزنامه گرینویچ تایم گفت: فروش کوپر بیچ فارم روز جمعه پایانی شد. این گرون ترین ملک مسکونی است که تا الان در آمریکا به فروش رفته. در ماه مه ۲۰۱۳ این ملک به مساحت ۲۰ هکتار به مبلغ ۱۹۰ میلیون دلار به معرض فروش گذاشته شده بود اما در اون زمان خریداری نیافت.

زیر بنای خونه اصلی ۱۲۶۲ متر مربعه. این خونه به سبک معماری رنسانس فرانسوی در سال ۱۸۹۸ میلادی احداث شده.

خونه شامل ۱۲ اتاق خواب، ۹ حموم ،یه کتابخونه، یه سولاریوم و بخش خاص خدمه س. در عین حال ، این ملک دارای دو جزیره، بیشتر از ۱.۵ کیلومتر پلاژ، زمین تنیس چمن، استخر به طول ۲۲ متر، گلخانه و باغایی با شکوه با چشم اندازه های فوق العاده به اقیانوس اطلسه.

هویت خریدار این خونه رویایی معلوم نشده.

رکورد قبلی فروش یه ملک مسکونی در آمریکا به ژانویه ۲۰۱۳ برمیگرده که خونه ای در سیلیکون ولی ایالت کالیفرنیا به مبلغ ۱۱۷.۵ میلیون دلار فروخته شد. در نوامبر ۲۰۱۲ یه مزرعه به نام بروکن اون رانچ در ایالت مونتانا به مبلغ ۱۳۲.۵ میلیون دلار فروخته شد اما به دلیل اینکه ۵۰ هزار هکتار مساحت زمین اون بود این ملک رو به عنوان یه خونه شخصی حساب نکردن.

۱۸ عکس از این خونه رویایی رو با هم ببینیم.

جام جم آنلاین

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *