رژیم سم زدایی یک هفته ای برای کاهش وزن

رژیم سم زدایی یک هفته ای برای کاهش وزن
سپتامبر 20, 2019 No Comments آموزشی مدیر سایت

Green Vegetable Juice

به گزارش آلامتو و به نقل از فیتامین؛ در آرزوی کاهش وزن هستین؟ پس با خوندن این مقاله فقط با ۷ روز سم زدایی لاغر شید! با شروع ۶ ماه دوم سال باید چربیهای ذخیره شده در فصل قبل رو آب کنیم؛ خیلی از افراد در فصل بهار دچار نفخ شکمی شده و حجم زیادی چربی دور شکم شون جمع می شه.

با اجرای ۵ روشی که در ادامه می خونید، به چربیهای دور شکمتون نه بگید. با انجام این کارا می تونید متابولیسم بدن خود رو تنظیم کرده و شکمی صافتر داشته باشین.

رژیم لاغری روز اول تا سوم

کارواش کبد

بهترین راه واسه شروع مقابله با چربی دور شکم، پاکسازی کبده. کبد کارواش بدنه و همه مواد غذایی اضافه بدن، داروها و مواد شیمیایی رو واسه پروسه هضم آماده می کنه. کبد تنبل

، متابولیسم بدن رو تحت اثر قرار داده و باعث دیر هضم شدن غذا و چربی دور شکم می شه.

بدیش اینه خیلی از زنان از کبد چرب رنج می برن؛ در این مریضی چربی در کبد اشباع شده و کاهش وزن رو واسه شخص گرفتار تا اندازه ای سخت می کنه. مبادرت به رژیم و ورزش وقتی شما رو لاغرتر می کنن که کبدتون سالم بوده و به درستی وظایفش رو انجام بده.

می تونین با یه پاک کننده کبد جنجالی شروع کنین؛ در حالی که شکل های جور واجور مختلفی از پاک کننده های کبدی در بازار هست، این بار بهتره پاک کننده طبیعی رو انتخاب کرده و از خوراکیهایی مانند اسموتیای گیاهی، آب میوه های گیاهی و سبزیجات استفاده کنین که دوست کبد هستن.

اگه می خواین تاثیر پاکسازی اون چند برابر شه، می تونین از پاک کننده های کبدی استفاده کنین؛ به همین منظور یه مشت گل قاصدک یا جعفری رو به این پاک کننده ها اضافه کنین.

رژیم لاغری روز چهارم تا ششم

باکتریهای به درد بخور بدنتون رو بیشتر کنین

نقش باکتریهای روده در آب کردن چربی دور شکم مورد تحقیق قرار گرفته و تنظیم نبودن اندازه باکتریهای به درد بخور می تونه دلیل چاقی و اضافه وزن شما باشه. عوامی مانند غذاهای فراوری شده، خوردن غذاهای تکراری در هرروز و فاکتورهای محیطی مانند استرس، داروها و توکسینا می تونه کارکرد باکتریهای روده رو دچار مشکل کنه.

این مشکلات سیگنال دهی انسولین رو تحت اثر قرارداده و وقتی که سطح هورمونها تعادل نداشته باشه، دلیل افزایش چربی دور شکم می شه.

تغییر کردن باکتریهای روده هم اشتهای شما رو تحریک کرده و میل به پرخوری کربوهیدرات و شکر رو در شما افزایش می دهد؛ اینکه باکتریهای روده رو دوباره زنده کنین، نیازمند انجام یه سری اقدامات در کنار مصرف سبزیجاته.

غذای مصرفی هر روز خود رو جور واجور کرده و حتما مصرف یه فنجون سوپ مغز استخون و روزانه چند قاشق کفیر خونگی یا کومبوچای خونگی رو به برنامه غذایی خود اضافه کنین. مطمئن باشین که پوست و معده تون به خاطر این کار از شما تشکر می کنن.

رژیم لاغری روز هفتم

توکسینا رو به طور کامل بشورید

در روزای آخر هم واسه صافتر شدن شکم، این روند رو ادامه داده و تا انتها اون رو قطع نکنین. در این مرحله شستشوی توکسینا از روده بزرگ هدف نهاییه؛ مصرف چند فنجون چای زنجبیل و چند لیوان آب رو به برنامه روزانه خود اضافه کنین تا روند هضمتون راحت تر شه. هم اینکه مقداری الکترولیت (واسه تنظیم سطح املاح بدن) به آب اضافه کنین تا پروسه سم زدایی تون بسیار عالی پایان بگیره.

در آخر روز هفتم، باید متوجه صاف تر شدن شکمتون بشوید. اگه هنوز انگیزه خود رو از دست نداده اید و می خواین به سم زدایی بدنتون ادامه بدید؛ حتما نکته های زیر رو انجام بدین:

آنزیمهای گوارشی

بهترین آنزیمهای گوارشی شامل آمیلاز و لیپاز می شه، یعنی آنزیمهایی که چربی و نشاسته رو تجزیه کرده و به متابولیسم بدنتون کمک می کنن.

نقش آنزیمهای گوارشی، سرعت بخشی به هیدرولیز کربوهیدراتا، پروتئینها و چربیهاه. هیدرولیز، روندیه که از طریق اون مولکولهای غذایی بزرگ در اثر ورود آب به واحدهای کوچکتر تجزیه می شن.

بیشتر وقتها مصرف مواد غذایی که شامل پروبیوتیک هستن رو فراموش می کنیم؛ هرچند که اضافه کردن یه ماده پروبیوتیک به برنامه غذایی تون می تونه کمک بزرگی باشه.

باید تناسب بین باکتریهای روده در روده آدم برقرار باشه؛ درغیر این صورت علاوه بر دچار اختلال شدن وظایف فلور دلیل وجود جوش، آلرژی غذایی، خستگی بیش از اندازه، افسردگی، سردرد و موارد دیگه می شه؛ اما باید بدونین که در بدن افراد سالم باکتریهای به درد بخور غالب هستن. یادتون باشه که پس از گذشت ۶ هفته پروبیوتیک مصرفی خود رو تغییر بدید تا روده هاتون رو به رقابت بکشین.

همین امروز این برنامه سم زدایی رو شروع کرده تا بهترین فصل عمرتون رو تجربه کنین؛ با انجام این برنامه، چربی دور شکم رو تبدیل به خاطره کنین.

رژیم غذایی واسه سم زدایی بدن

راه های سم زدایی ذهن و جسم

روش های لاغری آسون رژیم غذایی رژیم لاغری سم زدایی فیتامین

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *