آدمایی در دنیا هستن که می تونن با به کار گیری دوچرخه رکوردهای سرعت یا طولانی ترین فاصله رو به ثبت برسانند اما انجام حرکتای عجیب هم می تونن راهی واسه خودنمایی با به کار گیری دوچرخه باشه.

“اندرو هلینگا” دوچرخه سوار استرالیاییه که تازگیا تونسته یه رکورد بسیار باحال رو وارد کتاب رکوردهای گینس کنه. این مرد که مهارت خاصی در برعکس دوچرخه سواری کردن داره رکوردی ۳۳۷ کیلومتری رو به نام خود ثبت کرد.

bike

این دوچرخه سوار ۴ روز قبل از ساعت ۶ صبح شروع به رکاب زدن کرد و تنها پس از یه استراحت کوتاه در میان راه تونست به رکورد قبلی که ۱۸۲ کیلومتر بود رسیده و اسمش رو وارد کتاب گینس کنه اما این مقدار واسه اون راضی کننده نبود.

این مرد که یه روز تموم واسه ثبت رکوردش زمان داشت عزمشو جزم کرد تا این رکورد رو دست کم واسه چندین سال به نام خود داشته باشه. اون در ادامه روز واسه رسیدن به ۳۰۰ کیلومتر تلاش کرد و در اتفاقی باحال تونست ۳۳۷ کیلومتر دوچرخه سواری برعکس به نام خود ثبت کنه.

این دوچرخه سوار اعلام کرده که از کودکی علاقه خاصی به دوچرخه سواری برعکس داشته و حالا تونسته این رشته از ورزش مورد علاقه اش رو به نام خودش ثبت کنه. اون پس از ثبت رکورد می خواد درآمد اون رو بتا سقف ۱۰ هزار دلار واسه خیریه صرف کنه.

تهوع آورترین رکوردهای گینس کدوما هستن؟

رکورد داران ایرونی در گینس+عکس

بازنشر باشگاه خبرنگاران