CristianoRonaldo

در اولین دیدار از دور برگشت نیمه پایانی لیگ قهرمانان اروپا و در دیداری حساس، تیم فوتبال بایرن مونیخ در حالی در ورزشگاه آلیانس آرنا از رئال مادرید و شاگردان کارلو آنچلوتی پذیرایی می کرد که در بازی رفت در سانتیاگو برنابئو با نتیجه یه بر صفر تسلیم این تیم شده بود.

رئال مادرید با یه گل اندوخته و هم گل نخوردن در خونه خود شرایط بسیار مطلوب تری نسبت به بایرن مونیخ داشت.

این دیدار واسه هر دو تیم اهمیت خیلی بالایی داشت، رئال مادرید به دنبال کسب دسیما و دهمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپاست که از سال ۲۰۰۲ تا الان موفق به صعود به فینال نشده و بایرن هم به دنبال کسب عنوان نخستیم تیمی بود که در لیگ قهرمانان اروپا تونسته دو بار پشت سر هم به عناون قهرمانی برسه.

هر دو مربی یعنی کارلو آنچلوتی و پپ گواردیولا تا الان دو بار این رقابت ها رو فتح کرده ان، هر دو قهرمانی گواردیولا با بارسلونا و هر دو قهرمانی آنچلوتی با آث میلان بوده. ضمن اینکه پپ گواردیولا در این دیدار شرایط خاصی رو به دلیل درگذشت دوست و همکار دیرین خود تیتو ویلانووا بود که چهار روز گذشته بر اثر دچار شدن به مریضی خطرناک سرطان در سن ۴۵ سالگی درگذشته بود.

این مسابقه حساس در آخر با نتیجه عجیب ۴ بر صفر به سود رئال مادرید تموم شد تا پپ گواردیولا پس از از دست دادن تیتو ویلانووا دوست و همکار خود، به فاصله چند روز لیگ قهرمانان اروپا رو هم از دست بده.

سرخیو راموس در دقایق ۱۶ و ۲۰ و کریستیانو رونالدو در دقیقه ۳۴ و ۹۰ واسه قوهای سپید مادرید در این دیدار گلزنی کردن تا نتیجه ای عجیب در آلیانس آرنا رقم بخوره.

کریستیانو رونالدو هم با این دو گلی که امروز به ثمر رساند، در جدول گلزنان لیگ قهرمانان اروپا ۱۶ گله شد تا ضمن شکستن رکورد ۱۴ گل لیونل مسی، رکوردی جدید از خود بوجود بیاره.

اینجوری تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد در کل دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر صفر بایرن مونیخ و مدافع عنوان قهرمانی رو حذف کنه و به فینال این رقابت ها راه یافت تا به دسیما هرچه بیشتر نزدیک تر شه.

هتل های CR7؛ تجارت جدید کریستیانو رونالدو

درخواست رونالدو و پسرش واسه کمک به کودکان سوریه+عکس

کریستیانو رونالدو