رکورد طولانی‌‌ترین سلفی جهان

مردی در طول ۱۶ سال گذشته هر روز از خود سلفی گرفته و با این کار رکورد طولانی ترین سلفی جهان رو به خود اختصاص داده.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: سلفی گرفتن واسه بعضی شاید فقط یه تفریح سرگرم کننده باشه؛ اما واسه عده دیگری تبدیل به سبک زندگی شده. «جاناتان کلر» اهل آلاسکا یکی از همین افراده که در طول ۱۶ سال زندگی اش، هر روز از خود عکس سلفی گرفته که تعداد اونا الان به ۵۸۴۰ تصویر می رسد!

اون از سن ۲۲ سالگی این کار رو شروع کرده و حالا ۳۹ ساله س. جاناتان از کنار هم قرار دادن این سلفی ها، ویدئویی ساخته که در اون خوب می توان روند بزرگ شدن اون رو دید.

این پروژه از اول اکتبر سال ۱۹۹۸ میلادی شروع شده و جاناتان هر روز با ژست مخصوصی از خود عکس گرفته. هدف اون از این کار، این بود که نشون بده هرچند از نظر اون تغییرات چهره اش بسیار ناچیز به نظر می رسد؛ اما مقایسه عکس های اول و آخرش ثابت می کنه که اون در طول این سال ها تغییرات زیادی داشته. ​

ماجرای سلفی گرفتن های جاناتان به یه کل کل با نامزدش برمیگرده: «اولین باری که واسه خودم دوربین خریدم، نامزدم ازم پرسید به چه دلیل این دوربین رو خریده ام و اصلا به چه دردی می خورد؟ من واسه اون توضیح دادم؛ اما اون باز سوالش رو تکرار کرد و با کنایه گفت: «یعنی هر روز ازش استفاده می کنی!؟» من هم واسه اینکه کم نیاوروم گفتم بله و پروژه من شروع شد!» جاناتان واسه اینکه ثابت کنه، دوربین بی دلیل خریداری نشده، شروع به سلفی گرفتن از خود می کنه و کم کم با گذشت زمان این قضیه براش جدی می شه.

پروژه جاناتان با منتشر کردن ویدئویش تموم نشده! اون می خواد اون رو تا دم مرگ ادامه بده: «این سلفی ها وقتی ارزش واقعی خود رو پیدا می کنن که تکمیل شن و امیدوارم به این زودی ها این پروژه به پایان نرسه!»

۱۰ مکان محبوب جهان واسه گرفتن عکس سلفی

درباره گرفتن عکس سلفی برهنه در باشگاه

خبرگزاری مهر سلفی نشر دوباره

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *