آرایشای ساده و مدرن نسبت به آرایشای داستانی و تئاتری بیشتر مورد توجه هستن. خیلی از برنده های معتبر آرایشی مانند Estee Lauder و Benefit ریملایی به رنگ قهوه ای، طلایی یا حتی بی رنگ ارائه دادن. این ریملا رو میشه به عنوان پرایمر هم استفاده کرد. به این منظور که اگه روی اونا ریمل اصلی خود رو استفاده کنین مژهایی هر چی بلندتر و حجیم تر دارین. اما این ریملا انتخابی عالی واسه استفاده روزمره ان و جلوه ای ساده و قشنگتر به مژها می بخشن. این ریملا به اندازه ای طبیعی جلوه می کنن که شاید هیج کس متوجه آرایش مژه هاتون نشه. گویی که مژهای طبیعی خودتون حالتی حجیم و قشنگتر به خود گرفتن.

اگه طرفدار سبک مژهای به طور کاملً جداگونه هستین ریملایی انتخاب کنین که برساشون شونهایی فاصله دار داشته باشن. حتی شونِه کردن مژها با شونهای مخصوص مژه تازگیا پرطرفدار شده. به هر حال به هر سبکی که علاقه دارین واسه آرایش روزمره امسال تلاش کنین جلوه ای مینیمال، طبیعی و تازه داشته باشین چون زیبایی طبیعی از بهترین گزینه های امساله. در ادامه چند نوع از بهترین ریملایی که می تونین واسه این منظور استفاده کنین ارائه شده.

Benefit

این ریمل قهوه ای رنگ و مخصوص استفاده روزانه س. فرمولی بسیار سبک داشته و مژهای رو به هم نمی چسبون. درسته که می تونین اون به عنوان پرایمر هم استفاده کنین.

بهتره خیلی به اسم اون توجه نکنین چون به کار گیری این ریمل به تنهایی نه فقط حالتی داستانی و تئاتری به چشمون نمیده بلکه بسیار ساده جلوه می کنه و قلم موی اون مخصوص جداسازی مژها طراحی شده.

Perricon MD

از اسم نوشته شده روی این ریمل به طور کاملً مشخصه که دقیقاً چه کاری انجام میده. کلا این برند یه خط تولید جداگونه به نام (No Make-up) راه اندازی کرده که تموم لوازم آرایشی ارائه شده در این خط تولید به اندازه ای طبیعی هستن که گویی صورت بدون آرایشه.

این ریمل یه جور رنگ مشکی طبیعی به مژها میده که اصلا جلب توجه نمی کنه و انتخابی باحال واسه جلوه طبیعی آخر هفته ها و تعطیلاته. درسته که می تونین اونو به عنوان پرایمر هم استفاده کنین.

واسه خرید بهترین ریمل با بهترین برنده ها به فروشگاه آنلاین سر بزنین.