ریگی شماره ۲ را بشناسید/عکس

گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت به شهادت رسوندن ۱۴ مرزبان ایرونی رو برعهده گرفته.گروهکی که تروریستی وهابی با نام مستعار «صلاح الدین فاروقی» اون  رو رهبری می کنه.

مجله مهر: سراوان، حالا واسه خونواده ۱۴ مرزبان ایرونی، نام دیگه ایه. نام شهری که ۱۴ بچه ایران رو از انان گرفته. سراوان جمعه شب بوی خون گرفته بود. درگیری اشرار مسلح با نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران ان قدر شدت گرفت که تا مدتا صدای شلیک گلوله و رگبار به گوش می رسید. درگیری خونیننی که بین گشت زنی هنگ مرزبانی ایران در محدوده پاسگاه ۱۶۷ گزبستان سراوان اتفاق افتاد و به شهادت ۱۴ مرزبان ایرونی (۱۲ سرباز وظیفه و ۲ افسر درجه دار) و زخمی شدن ۶ نفر دیگه رسید.اشرار مسلح البته بدون این دست اون دست کردن محل درگیری رو ترک کردن و به پاکستان فرار کردن. بدون این دست اون دست کردن تو یه حرکت دوطرفه، ۱۶ زندانی از اشرار منطقه، از راه قوه قضائیه اعدام شدن تا مرهمی باشه بر درد خونواده های داغدار این جنایت تروریستی.

حدود ۳۰ ساعت بعد، گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» با منتشر کردن بیانیه ای در صفحه اینترنتی خود، مسئولیت این عملیات تروریستی رو برعهده گرفت. گروهکی که سرکرده ان، خود رو ادامه دهنده «عبدالمالک ریگی» تروریست معدوم گروهک تروریستی «جندالله» بود. اما ریگی دوم مرزهای شرقی ایران کیست و گروهک اون از کجا اومده؟

تروریستای جیش العدل در جلسه ای موسوم به مجلس شورا

پاجای پای ریگی

بعد از اعدام و به هلاکت رسیدن سرکرده گروهک تروریستی «جندالله»، باقیماندگان گروهکی که حالا عبدالمالک ریگی رو بالای سر خود نمی دیدن، اقدامات جنایتکارانه خود رو ادامه دادن. اول گروهکی به نام «انصار» در سیستان و بلوچستان  و به سرکردگی یه وهابی فراری از اهالی نیکشهر که در عملیات تروریستی در نمازجمعه چابهار شکست خورده موندن و به هلاکت عامل انتحاری این عملیات تروریستی منجر شد. پس از اون و مردادماه سال گذشته هم شاخه های نظامی گروهکی تروریستی موسوم به «جیش العدل» اعلام موجودیت کردن. گروهی که شروری وهابی به نام «عبدالرحیم ملازاده» با نام مستعار «صلاح الدین فاروقی» اهل شهرستان راسک اونو پایه گذاری کرده.

سرکرده گروهک تروریستی جیش العدل، با نام مستعار »صلاح الدین فاروقی» بیانیه میده

اون که بعد از دستگیری داداش شرورش عبدالرحیم ملازاده به اتهام مشارکت در شهادت مولوی جنگی زهی به پاکستان متواری شده، برنامه های خود رو واسه عملیات تروریستی شروع کرد و در این راه حتی از کودکان بلوچ هم استفاده کرد و با سوء به کار گیری اونا، این کودکان رو به یاد گرفتن آموزشهای نظامی و آموزهای فرقه وهابیت مجبور کرد.

سوء به کار گیری کودکان بلوچ واسه انجام مقاصد تروریستی، یکی از اقدامات جیش العدله

محل قرار گرفتن اصلی این گروه در مناطق مرزی پاکستان و ایرانه و تروریستهای جیش العدل واسه انجام ماموریت جمعه شب خود در مرز سراوان، به کمین سربازان ایرونی نشسته بودن.

تروریستهای جیش العدل با تشکیل سه گردان نظامی به اسمای عبدالملک ملازاده،نعمت الله توحیدی و شیخ ضیائی مبادرت به برنامه ریزی و آموزش نیروها واسه انجام عملیات تروریستی و انتحاری  کردن و تازه ترین جنایت اونا، جمعه شب در سراوان به وقوع ملحق شد و منتهی به شهادت ۱۴ مرزبان ایرونی شد.

گروهک جیش العدل، با آموزهای سلفی و باورهای وهابی خود از جمله طرفداران سلفیای مخالف در جنگ سوریه س و یکی از دلایل اقدامات تروریستی خود علیه جمهوری اسلامی رو پشتیبانی از تکفیریای سوری و تروریستهای مخالف دولت سوریه اعلام کرده.

noindex

Share this post

Post navigation

You might be interested in...

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *