ترامپ گاوچران

تحلیل زبون بدن دونالد ترامپ برگشت گاوچرانها به سیاست

زبون بدن ترامپ در زمان این سخنان به طور کامل با قدرت محکم و عصبی بود و هیچ نشونه تردیدی در اون نبود شاید هم داشت خودشو شدیدا کنترل می کرد که سیاهان رو با عناوین بیریخت خطاب بذاره و اینجوری پشتیبانی کامل سیاهان آمریکا رو به صورت کلی از دست داد .

ترامپ به یمن همین دلارهای ساختمانی که خیلی از جمله شبکه جهانی و پر مخاطب آر تی که به جرئت می توان اونا رو یکی از مطرح ترین رسانه های موجود در آمریکا نامید که دائم جریان های کلی و مسلط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آمریکا رو به نقد می کشد. و البته این شبکه بیشتر پیرو سیاست های کرملین بوده و راه و روش اون نسبت به آمریکا هم متأثر از راه و روش دولتمردان روسه. راشا تودی افشائ کرد که ترامپ دارای مشکلات زیاد مالیاتی و اخلاقی بوده اما ترامپ در این موردسکوت اختیار کرده

ترامپ قبل از این فرماندار قبلی اوماری، مریلیند رو به دلیل پشتیبانی از جنبش مشکی پوستان یه کودک احساساتی ضعیف و متنفر کننده خطاب کرده و شدیدا به اون توهین کرد.البته کار به همین جا ختم نشد و چندی بعد، ترامپ گفت که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال بعد آمریکا از رفتارای عجیب و غریب خود حتما دست می کشه اما تازگیاً با تمسخر کردن ساکنان مکزیکی آمریکا، جنگ رسانه ای شدیدی علیه شبکه تلویزیونی “فاکس نیوز” و اخراج یه خبرنگار مکزیکی آمریکایی نسل از نشست خبری خود جنجالای بسیار زیادی در میان اهالی رسانه درست کرد. در تحلیل زبون بدن ترامپ نکته بسیار مهم اون هستش که شخصیت مخفی و چند لایه اون مارا به یاد کودکان قلدر محله میندازه آری یه عربده کش تموم اعیار

اون در یکی از وحشت انگیز ترین اعلام نظرهای خود که با انتقاد گسترده جامعه آمریکا روبرو شد گفته بود که اگه با دخترش پیوند خانوادگی نداشت، اون رو به نامزدی خود در می آورد هرچند به گفته ساندی تایمز و بعضی از روزنامهای آمریکایی بعدا حرف خود رو اصلاح و بعد پس گرفت

در شماره گذشته مجله پر فروش رولینگ استونز خواننده مطرح غربی و افسانه ای”، دونالد ترامپ دوباره تو یه اقدام غیر اخلاقی و به طور کامل خنده دار درباره قیافه کارلی فیورینا، تنها زن نامزد ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه، گفت: “به صورتش نگاه کنین! کسی به اون رای میده؟ تصور کنین این قیافه رییس جمهور بعدی آمریکا باشه. اون فقط یه زنه! قرار بود من مراقب حرف زدنم باشم اما بی خیال. جدی باشین. آری اون فقط یه کودکه در لباس یه آدم بزرگ و یا یه عربده کش در لباسی که خیلی بزرگتر از قواره اواست.

تحلیل زبون بدن دونالد ترامپ برگشت گاوچرانها به سیاست | زبون بدن در سیاست

براساس آمار، دونالد ترامپ تا الان در همه مبارزات تبلیغاتی خود و مخصوصا در این دوره واسه نامزدی ریاست جمهوری آمریکا بسیار غیرقابل تصوراست و در این دوره فقط سه برابر هزینه های همتای خود در انتخابات یعنی خانوم هیلاری کلینتون تا الان هزینه کرده و این ریخت و پاشها شدیدا ادامه داره به کجا اینجور با عجله.

دونالد ترامپ صاحب دو جت و سه هلیکوپتر خصوصیه. جتای خصوصی اون که پردهای حریر و کمربندای ایمنی از جنس طلا داره، هر ساعت پنج هزار دلار سوخت می سوزونه. در ماه اوت (شهریور و مهر) سال ۲۰۱۵ میلادی اون بیشتر از ۷۱ بار به مکانای جور واجور امریکا و جهان سفرهای جنجالی کرد که درخشش شدیدا بدی رو در اذهان عمومی آمریکا داشت اون فقط یه کابوی ماجراجوه

شاید مسخره ترین نامزد ایالالت متحده س که بعضی رفتاراش مارا به یاد بوش پسر میندازه هرچند تلاش داره به واسطه آمیزهای مشاورنش از زبون بدن یا body language بیشترین حد استفاده رو بنمایدو معمولا کف دستهایش رو به حضار نشون میده که صداقت خود رو بگه اما پوز خنده های مسخره و یا تحقیر کننده اش بر این رفتار خوب رجحان داره هرچند شدیدا تحت آموزش حرفه ای زبون بدن body language مانند هر سیاستمدار دیگه ایه اما به طور کامل مشخصه که در این راه بسیار ضعیف بوده اظهارات جنجالی جورج کلونی که اون رو دیوونه محسوب کرده شاید بسیار تعمل برانگیز باشه.

ترامپ در صدها سخنرانی که بررسی کردم با رفتارای غیر عادی شکل های جور واجور و اقسام صداها و حالتها مورد تمسخر بسیاری قرار گرفته و میگیره .

در خیلی از برنامه های تلویزیونی تیکه کلامها و رفتارای زبون بدن body language اون و مخصوصا موهاش مورد تمسخر قرار می گیرن صداهای ناموزون و دست تکون دادنها پارس کردنا مانند یه سگ یا زوزه کشیدن مانند یه گرگ هم از رفتارای بچه گانه و مسخره ترامپه تو یه شی تلویزیونی هیلاری کلینتون با تمسخر این رفتار بیشترین حد استفاده رو از این مطلب می بره و در حالیکه مانند یه مادر دلسوز و یه همسر شایسته دقیقا داشت نقش یه زن موفق آمریکایی رو بازی کرد دقیقا نقش مورد نظر رو یه یه رفتارای زبون بدن body language و کلام ترامپ رو مورد تمسخر و استیضاح قرا می داد و اجازه می داد تا مردم خود در بار این ادبیان رفتاری و کلامی ترامپ فکر کنن.

ترامپ در مسابقات مرحله پایانی کشتی کج در تگزاس کالیفرنیا حاضر شد یکی از گوینده ها و تبلیغ کننده های حریف خود رو در مسابقه زمین زد و شدیدا کتک زد و روی تشک برد و سرش رو با تیغ از ته اصلاح کرد و از ته دل می خندید و بالا و پایین می پرید و می تونستیم اون لحظه واقعیت درون اونو ببینیم فردی شدیدا مغرور شاید مغرور ترین زبون بدنی که مازیار میر نویسنده مقاله تا کنون به خود دیده .

غروری که با حماقت و پول به دست آمده دقیقا قابل آزمایش بود این مدل رفتار واسه افرادیه که می گن با پول همه چیز و همه کس رو می خرم . اما باید این بار به دونالد ترامپ گفت سیاست و جذب آراء مردم با پول خریدنی نیس

یه چند وقت پیش در مکزیک عروسکایی از اون ساختن و در روز آتیش زدن نمادهای شیطان عروسک اور ابه آتیش کشیدن و در این مراسم بسیار پرطرفدار مردم شدیدا انزجار خود رو از ترامپ اعلام کردن شاید بد نباشه بدونین قبل از این اتفاق ترامپ در حالیکه با مشت روی تریبون می کوبین اعلام کرد . مکزیک مرکز بزرگ قاچقچیان مواد مخدر و افیون و انحرافات جنسی و….. بوده و هستش و این یه خطر بزرگ واسه آمریکا هستش در حالیکه رفتارهایی مثل مساوی نبودن در صورت نبود تقدم و تاخر در بیان و زبون بدن و هم اینکه رفتارهایی در صورت و ژستهایش به طور کامل مشخص بود که هر چند به طور کامل نمیشه اونو دروغگو و دروغ پرداز لقب داد اما به طور کامل مشخص بود چیزی که به زبون می راند با مکنونات قلبی اون برابر نیس.

ترامپ یه میلیارد خود ساخته ایا اون یه کارآفرینه واقعیت امر اینه که رفتارای مغروررانه ترامپ در همه فیلمه عکسها و سخنرانیش بیان گر این مطلبه که اون در دایره این افراد جا نمی گیره صدها مورد ایرونی و یا برترینای جهان کارآفرین هیچکدام از تن حرفای ترامپ رو ندارن اون یه میلیاردر خود شیفته س که به واسطه پول و لابیای متعددش به اینجا رسیده مخصوصا رفتارای مثل هیتلر در بعضی از سخنرانیهایش و یا غرور زایدالوصفش هرچند همیشه تلاش می کنه اونو پشت خنده های به طور کامل دروغینش مخفی کنه تایید کننده اینه که من به چیزی که می گم باور قلبی ندارم .

اونقدر حاشیه در زندگی این مرد هزار چهره پره که هزاران صفحه باید در مورد اون نوشت بعضی برگزاری مسابقات دختر شایسته رو پوششی واسه انتخاب دختران قشنگتر واسه خودش می دونن و شاید چند ازدواج رسمی و چندین رسوایی غیر رسمی دلیل همین مطلب باشه وقتی به فیلمهای برگزاری دختر شایسته مراجعه نگاه می کنین نگاه های معنی دار ترامپ و دنبال کردن افراد با نگاه مدل نگاه کردن هم بیان کننده مطالب دیگه ایه که شاید نیاز به توضیحی نداره آری بدون توضیح؟؟؟

ترامپ همیشه با موهای ارایش کرده که اما اگه در مورد تقلبی بودن و یا آریه بودنش هم زیاده و با دقت و وسواس خاصی آرایش شده جلوی انظار ظاهر میشه و این نکته فکر ما رو به طرف این تعبیر می بره که اون بسیار آدم خودشیفته ایه که دیگه امروزه به تعبیر خیلی از کارشناسان به درجه افراطی غرور و خود بزرگ بینی رسیده .

مقام معظم رهبری فرمودن:

ترامپ چهره اصلی آمریکا رو روشن کرد

ترامپ متشکریم . ترامپ متشکریم

تو چهره آمریکای جهانخوار رو لخت و عریان به تموم دنیا نشون دادی وقتی یه کودک ایرونی ۵ ساله ایرونی تهدیدی علیه امنیت ملی آمریکا هستش حقیقت حقوق بشر آمریکایی یعنی چه

شاید باحال باشه بدونین که ترامپ که دایه دار نبود ورود مسافران غیر قانونی به کشوره از مادری متولد شده که خود مسافر غیر قانونی بوده …

ترامپ و مادر و پدرش

دونالد ترامپ

پرزیدنت ترامپ

مازیار میر شدیدا عقیده داره پیروز انتخابات آمریکا فردیه که مشاورین بهتر و حرفه ای تری داشته باشه و در چند روز پایان انتخابات حرکت حرفه ای در جهت جذب و جلب افکار عمومی داشته باشه.

نویسنده هم اینکه شدیدا عقیده داره رفتارای ترامپ و ترامپیسم دچار مریضی بنام غرور طولانی هستن و البته این مدل از مریضی در حال رشد در جامعه امریکا هستش.

ترامپ مردیه که همه چیز رو فقط از دریچه پول و با لنزی به شکل دلار می بینه و با پول همیشه همه چیز رو می خره و همیشه سبک و سنگین میکنه .

شاید باحال باشه بدونین که اکونومیست در شماره جدید، ابعاد و نتیجه های رابطه دونالد ترامپ و پوتین رو بررسی کرده.اکونومیست آینده این رابطه رو بسیار بد آزمایش کرده.

اگه علا قه مندین به شکل تخصصی به رازهای ارتباطات یرکلامی و کارافرینان برتر جهان و مخصوصا برندسازی تخصصی در بخش موسسات و مجموعه های آموزشی دست پیداکنید و ناگفته های این بخش و حقایاق اونو بشنوین لطفا با ما همراه شید .

میون این سر و صدایی که ترامپ در شروع ورودش به کاخ سفید به پا کرده، راستی چه خبر از #اوباما؟ اون در جزیره خصوصی ریچارد برانسون، میلیاردر بریتانیایی خستگی در می کنه.

نشونه های دوست داشتن واقعی پسران

نقش زبون بدن در تجارت

زبون بدن