دونستن خواسته های واقعی یه زن میتونه راز جذابیتی باشه که همه مردان در جستجوی اون هستن. شما واسه کامیابی در مورد زنان باید با مرد جذاب از دید زنان آشنا باشین و تلاش کنین رفتارهایی مناسب رو انتخاب کنین.

به گزارش آلامتو به نقل از هافینگتن پست؛ اگه از یه زن سوال کنین، از یه مرد چه می خواهد، شک نداشته باشین می گوید مردی قد بلند، چشم و ابرو مشکی و خوش تیپ. در واقع اون به دنبال همزاد جورج کلونیست. اما اگه به سابقه ی روابط قبلی اون نگاهی بندازید، متوجه می شید این انتظارات خیلی هم واقعی نیستن.

مردها چشمی هستن؛ اونا از راه چشماشون عاشق می شن. اونا سطحی و ظاهربین هستن. معذرت می خواهم، پسرها، خودتون بهتر می دونین که این حقیقت محضه. از طرف دیگه زنان از راه گوش عاشق می شن. ما کلی نگر هستیم؛ چیزی که واسه ما ارزشمندست، شخصیت مردان، اندازه تدبیرشان و چگونگی ی رفتارشون با ماست.

من اینجا هستم تا حامل خبری فوق العاده باشم و به شما بگم که ظاهر شما واسه زنان خیلی هم مهم نیس.

به طور کامل درسته، ظاهر فیزیکی مردان، واسه بعضی از خانوم ها بسیار اهمیت داره، اما بیشتر زنان به چیزایی بالاتر فکر می کنن، خیلی بالاتر از ظاهر. مردی خوش قیافه با اندامی خوب، خوش لباس، تموم و کمال که از تموم خصوصیات زیر بهره مند باشه، تموم اون چیزیست که ما می خواهیم! بفرمائید بخونین:

  1. همراهی مهربون در راه زندگی

زنان دوست دارن با مردان مهربون و با مبالات رابطه داشته باشن. ما از مردان می خواهیم که بهترین دوست ما باشه، یه یار واقعی و همراه همیشگی ما. و در بالاترین جایگاه همه این ها، ما مردی می خواهیم که حس مهم بودن به ما ببخشد.

  1. مغز متفکرها از جاذبه ی جنسی بالایی بهره مند هستن

ذکاوت تحریک کننده س. بهره مند بودن از جاذبه ی جنسی، فوق العاده س چون مردان باهوش خیلی راحت زنان رو عاشق خود می کنن. ما عاشق مردانی می شیم که چیزی از اونا بیاموزیم، خواه این آموزش ها درباره ی جدیدترین اخبار اقتصادی و آینده قیمت دلار باشه، خواه اطلاعاتی درباه ی فوتبال. زن ها از حس روشن فکر بودن لذت می برند.

  1. بامزه بودن همیشه مایه ی کامیابیه

مردهای بامزه، همیشه واسه زنان جذابیت بیشتری دارن. البته این از پشتوانه ی علمی بهره مند نیس؛ عین حقیقته. تموم زنان از مصاحبت با یه مرد شوخ طبع احساس رضایت می کنن. اگه قادر به خندون یه زن بودین، بدونین که شما از نظر اون فوق العاده اید.

  1. اطمینان نکته ای کلیدیست

زنان عاشق مردان مورد اعتماد هستن. وقتی که شما به خودتون اطمینان دارین و این اطمینان رو در رفتارتون مشخص می کنین، زنان طبیعتا جذب شما می شن.

زنان دلباخته مردانی می شن که توانمندی های اونا رو درک کنن. ما دوست داریم با مردانی آشنا شیم که می تونن فقط با قدم زدن تو یه اتاق اون رو تصرف کنن.

  1. صلابت داشته باشین، لطفا

صلابت داشتن به معنی مغرور، منحصر به فرد و توصیف ناپذیر بودنه، تو یه کلام بی ارزش نبودنه. اگه باصلابت باشین، جاذبه ی بیشتری دارین. همه ی زنان مردان با جذبه رو دوست دارن. داشتن شخصیتی برجسته، از دید زنان مربوط به قدرت شماس.

  1. تعادل ضروریست

پیروی از سبک زندگی متعادل خیلی مهمه. زنان از بودن با مردانی لذت می برند که در هر شرایطی متعادل باشن.

بودن در کنار مردانی واسه ما لذت بخشه که قادر به اولویت بندی بین کار، خونواده، دوستان و رابطه شون باشن. کشش ما به سمت مردانیست که وقتی رو فقط به ما اختصاص میدن و به ما اثبات می کنن که ما جزء لاینفک زندگی اونا هستیم.

واسه جذب یه زن باید شنونده خوبی باشین

واسه جذب یه زن باید شنونده خوبی باشین

  1. شنونده ی خوبی هستین؟

مردی که شنونده ی خوبی باشه، موهبتی واقعیست. از اونجایی که زنان احساساتی تر از مردانند، ما عاشق درمیون گذاشتن احساساسمان با بقیه هستیم. ما میتونیم ساعت ها در باره ی احساسمون صحبت کنیم.

ما یه عالمه داستان واسه تعریف کردن داریم و توقع داریم شما بدون ها گوش بدید. اگه به حرف های یه زن گوش بدید، البته منظورم گوش دادنی خالصانه س، شما گوهری گرانبها هستین.

  1. با تدبیر بودن مهیجه

مردان با تدبیر از دید زنان تحریک کننده ان. تدبر داشتن به معنی ولخرج بودن نیس؛ بلکه بدون معناست که شما به ما اهمیت می بدید. اگه در لابلای حرف هامون ازعلاقه ی خود به رستورانی خاص اشاره کردیم، برنامه ای واسه رفتن به اونجا ترتیب بدید و ما رو غافلگیر کنین.

اگه از علاقه ی خود به گل حرف زدیم، در قرار بعدی برامون یه شاخه رز بیارین. اگه علاقه مند به تماشای فیلم یا نمایشی بودیم، بلیط جفت و جور کنین و با ما همراه شید. مردان مدبر فوق العاده شهوت برانگیزند.

  1. زیادتر از اندازه خوددار نباشین

ما به مصاحبت با مردانی علاقمندیم که پذیرای هر موقعیتی باشن. زنان می تونن خوددار باشن؛ اما مردان نه. ما عاشق مردانی هستیم که با ما همراه باشن. اگه تو یه موقعیت رسمی به خوردن شام دعوت شدیم، ما توقع داریم اون با کت و شلوار رسمی بر سر قرار حاضر شه و گفتگوها منحصرا به موضوعات مهم محدود شه.

اگه یکی از مشتری ها، ما رو واسه تماشای مسابقه ی ورزشی دعوت کرد، دوستانه و لایق موقعیت صحبت و رفتار کنه. ما به مردی نیاز داریم که اگه تموم روز فقط حال و حوصله ی لم دادن روی کاناپه با شلوار راحتی رو داشتیم، همراهمون باشه. به طور کامل ساده است، ما از بودن در کنار مردانی لذت می بریم که در هر شرایطی راحت باشن.

  1. آراسته باشین

ظاهری برازنده و آراسته از چیزای مهم یه رابطه س. زنان از مصاحبت با مردان شیک لذت می برند. انتخاب کردن لباس های شیک و لایق موقعیت، مردان رو بسیار جذاب تر از چیزی که هستن، نشون می دهد! اگه شیک و آراسته باشین، به همه نشون می بدید که واسه شخصیت و ظاهر خود ارزش قائلید.

در آخر، خواسته زنان عاشق شدنه. ما به مردی نیاز داریم که احساس خاص بودن و مهم بودن رو به ما هدیه کنه. نظر شما در مورد این مطلب چیه؟

چیجوری همیشه قشنگتر به نظر برسیم؟

چیجوری در عکس قشنگتر باشیم؟

اختصاصی جذابیت خبرهای داغ روز عشق هافینگتن پست