براساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این آدم مصنوعی از ماده سیلیکون که توانایی ارتجاعی داره استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی آدم نزدیکه.

به گزارش آلامتو به نقل از بی باک ؛ چینیا پس از پیشی گرفتن در ساخت شکل های جور واجور اسباب بازیا، لباس، کیف و کفش، تسبیح چینی، آجیل چینی، لاک وضو مختص زنان مسلمون، این بار واسه کسب درآمد بیشتر و زیر سوال بردن ارزشای والای انسانی مبادرت به تولید زن و مرد مصنوعی کردن که می تونه همه کارا و رفتار یه آدم واقعی رو انجام بده و بدیش اینه در حال پخش در بازارهای دنیا، مخصوصا کشورای اسلامیه.

به گزارش خبرنگار بی باک، این خبر نشون دهنده اون هستش که چشم بادامیا هم مثل کشورها اروپایی، آمریکایی همرا با اندیشه های صهیونیستی دین رو هدف قرار دادن و پروژه اسلام ستیزی خود رو به صورت رسمی از مدتا پیش کلید زده ان.

پروژه اسلام ستیزی چینیا از اونجا شروع شد که یه مدت پیش شلوارهای جین که پشت اونا به نام جلاله الله منقش بود رو روونه کشورای مسلمون مخصوصا بازارای تهران و بقیه شهرستانای ایران کرده بود، کمی بعد از اون لاک مختص وضو واسه زنان مسمان رو وارد بازار کرد.

یه مدت بعد هم قرآنای دیجیتال چینی وارد بازار شد که در بعضی از آیات و سوره های قران از قصد تحریفاتی صورت داده بودن. مثلا میشه به دستکاری تعمدی که در سوره یس انجام شد بود اشاره داشت. که به سرعت بوسیله دولت از ورود و پخش اون جلوگیری به عمل آورد.

اما بازم چینیا بیکار ننشستند و این بار آدمای مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسکای آدم نمایی که در سالای گذشته به خاطر گسترش فحشا وارد بازار کشورای اسلامی کرده بودن رو به صورت گسترده پخش می کنن.

یه سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسکای آدم نما گفت: هدف ما سازندگان آدم مصنوعی کمک به جامعه بشریه!!! مخصوصا جوانان بعضی کشورها که در محدودیت هستن!!!

باید اینم بگیم که این محصول غیر اخلاقی تموم جامعه بشری رو به دور از اندیشه های مذهبی نشونه گرفته و با تبلیغات زیادی که  از شبکه های ماهواره ای فارسی زبون و چینی تبلیغ می شه با وسعت توزیعی که چین در دست داره خیلی راحت این اجناس “زنان و مردان مصنوعی ” رو به بازار کشورای تحت سلطه اش می فرسته .

کشورای اسلامی، به خصوص کشورای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با پخش فراوون این اجناس بوسیله چین مواجه شدن. براساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های خیلی از این اجناس بوسیله کشورای اسلامی مصادره شده و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده ان؛ اما محموله های زیادی هم به شکل قاچاق با پخش بالا وارد کشورای اسلامی شده.

کشور چین که عنوان “غول اقتصادی دنیا” رو واسه خود برگزیده س کالاهایی با مضمون غیر اخلاقی رو در سایه این عنوان، جهت گسترش فساد و فحشا تولید می کنه و هدف کلی اون علاوه بر اسلام ستیزی رو، زایل کردن عقل و شعور جوانانه. مخصوصا واسه کشورای اسلامی با هدف ضربه زدن به ارزشای اسلامی و بنیاد خونواده که این پروژه بزرگ رو به اجرا گذاشته.

این محصول ضد انسانی که داغون کننده فکر و اخلاق جوانان در هر کشوریه با قیمت بسیار ارزون در دسترس مردمه.

زن مصنوعی که چینیا در چند ماهه گذشته ساخته ان می تونه هر کارى رو براى صاحب خود انجام بده به گفته سازندگان این عروسکای بی ارزش و اجناس ضدبشر، زن مصنوعی جدید بر عروسکای مشابه قبلی این امتیاز رو داره که تا ۹۹% مثل زنای معمولیه .

براساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این آدم مصنوعی از ماده سیلیکون که توانایی ارتجاعی داره استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی آدم نزدیکه.

این موضوع از اون جهت  واسه آدمی نگران کننده س که باعث می شه ارزش و کرامت الهی آدم مخصوصا زنان زیر سوال بره.

این نوع وسایل ضد بشری که باعث از بین رفتن ارزشا و تخریب افکار جوانان می شه بشدت از طرف رسانه های غربی فارسی زبون تبلیغ می شه که حتما با هدف ضدارزشیه.

یکی از نکاتی که سازندگان این اجناس بی ارزش به اون دقت کردن اینه که ساختار و جزئیات جسم این آدم مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین اون و یه آدم عادی، فرقی نیس!

باید به این نکته توجه داشته باشیم که دین روشن کننده اسلام نسبت به تشکیل خونواده، باقی موندن نسل و دوری از لجام پارگی و هوسرانی تاکید خاص ای داره، حتی به دور از پرداختن به مسائل دینی این موضوع باعث نبود گرایش جوانان به مسئله ازدواج و تولیدمثل می شه. عمق فاجعه به اونجا می رسه که این روند نامیمون سر انجامی جز از هم پاشیدگی کانون گرم خونواده رو در ورنداره.

موضوع قابل تامل دیگه اینکه مدعیان حقوق بشر در خواب هستن و نسبت به این نسل کشی بزرگ مهر سکوت بر لب زده ان.

مطالب باحال روز