Lizard1

یه زن اندونزیایی اطمینان میده که به جای یه نوزاد یه مارمولک گونه جکو رو زاییده س. ماما هم نوبه خود این موضوع رو تایید می کنه. ، این یه شوخیه اما شدیدا توجه شبکه های اجتماعی رو به خود جلب کرده.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم، دیبی نوباتونیس ۳۱ ساله که به گفته خود و هم ظواهر امر ۸ ماهه باردار بود تو یه بیمارستان درجنوب اندونزی یه مارمولک کوچیک خاکستری رو روی تخت زایمون زایید.

جوزفین وادو یه ماما که تماشاگر زایمون بوده، این موضوع رو تایید می کنه. به گفته ماما، بچه یا در واقع مارمولک به طور طبیعی به دنیا اومد!

زنی که مارمولک زایید

این زن اندوزیایی که مادر دو بچه البته انسانیه گفته که نمی دونسته در انتظار اینجور بچه ایه.

با اینکه این ماجرا غیر قابل باوره اما موجب بروز بلوا در میان اهالی محلی شده که حالا زن رو متهم به جادوگری می کنن.شبکه های اجتماعی به سرعت نسبت به این خبر عکس العمل نشون داده طوری که مقامات محلی ناگزیر شدن واسه اطلاع بیشتر در این رابطه تحقیقاتی رو شروع کنن.

دکتر میسه آتوپا دکتر ارشد بیمارستان کوپانگ در جزیره تیمور که این زن در اونجا زایمون کرده میگه: اینکه یه زن بتونه یه مارمولک رو به دنیا آورد به طور کامل نامفهومه و علم هیچوقت اینجور موضوعی رو قبول نمی کنه. یه ارگانیسم زنده نمی تونه به ارگانیسمی از گونه دیگه زندگی ببخشد.

پس این اتفاق چیجوری اتفاق افتاده؟ قابل قبول ترین فرضیه اینه که دیبی نوباتونیس دچار سندرم زایمون عصبی شده و در وقتی که روی تخت زایمون قرار داشته ، یه مارمولک گونه جکو که در این منطقه از کره زمین بسیار فراوانه ، هنگام چرخ زدن در بیمارستان روی تخت زایمون اومده.

شما تصور دیگری دارین؟

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

جام جم آنلاین