زن قاتل مارمولک به خورد شوهرش داد!

سرهنگ محسنی – رئیس پلیس آگاهی خوزستان – در این باره گفت: با اعتراف های زن جوون روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و مأموران واسه دستگیری «ساناز» – همسر مقتول – و مرد ناشناس راهی خونه اونا شدن اما متهمان فرار کرده بودن.

اسرار قتل مرد جوون که قربونی دسیسه ترسناک همسرش، آبجی خود و مرد ناشناس شده بود در تحقیقات خاص پلیسی معلوم شد.

صبح پنجشنبه – ۱۸ فروردین – کارگر یه کارخانه در حاشیه اهواز به محل کارش می رفت که با جسد سوخته ای روبه رو شد. دقایقی بعد گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان به همراه بازپرس جنایی خود رو به محل حادثه رساندند. اولین بررسی ها نشون دهنده اون بود مرد ناشناس در محل دیگری به قتل رسیده و بعد جسدش به آتیش کشیده شده. از پاهای قربونی هم خبری نبود. پس از بررسی های مقدماتی، جسد واسه تعیین دلیل، زمان مرگ و شناسایی هویت قربونی به پزشکی قانونی منتقل شد. بعد تیمی از کارآگاهان به تحقیق واسه افشای راز جنایت پرداختن. تحقیقات ادامه داشت که زن جوونی با مراجعه به پلیس راز جنایت رو معلوم کرد. «برادرم «امیر» معتاد بود و همیشه من و همسرش رو کتک می زد.

بخاطر این نقشه قتلش رو طراحی کرده و شامگاه ۱۷ فروردین با همدستی همسر برادرم و مرد ناشناس ای «امیر» رو کشته و جسدش رو در حاشیه شهر به آتیش کشیدیم. سرهنگ محسنی – رئیس پلیس آگاهی خوزستان – در این باره گفت: با اعتراف های زن جوون روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و مأموران واسه دستگیری «ساناز» – همسر مقتول – و مرد ناشناس راهی خونه اونا شدن اما متهمان فرار کرده بودن. کارآگاهان پس از جستجو های گسترده، مخفیگاه زن و مرد جنایتکار رو در خرمشهر شناسایی کرده و ۲۸ فروردین هر دو رو در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردن.

اعتراف به جنایت

ایشون اضافه کرد: متهمان پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشوده و جزئیات قتل مرد ۲۸ ساله رو معلوم کردن. «ساناز» گفت: همسرم مرد بداخلاقی بود و کم کم رفتاراش باعث شد در زندگی سرد شوم.چندی قبل هم با مردی به نام «اشکان» آشنا شده و به خاطر دلبستگی به اون عزممونو جزم کردیم شوهرم رو از سر راه زندگی آینده مون ورداریم. اول میخواستیم با انداختن «مارمولک» در غذایش اون رو از پا درآوریم. بعد هم با کمک خواهرشوهرم یه «مارمولک» گرفته و اون رو در غذای شوهرم انداختیم، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. سه نفری جلسه ای تشکیل دادیم و قرار شد با کمک «اشکان» اون رو تو یه درگیری ظاهری از پا درآوریم. بخاطر این شب حادثه من در خونه رو باز گذاشتم و بعد هم با شوهرم بر سر اعتیادش درگیر شدم. همون موقع «اشکان» وارد خونه شد و «امیر» رو مقابل چشمون دو فرزندم با ضربه کارد از پا درآورد.می خواستیم جسد رو داخل کمد مخفی کنیم اما به دلیل این که همسرم قدبلند بود با کلنگ پاهاش رو قطع کرده و جسد رو در خرابه ای به آتیش کشیدیم. در ادامه پیکر همسرم رو در کمد قرار دادیم تا شک برانگیز نباشه. البته کمد خالی رو هم به خونه بازگرداندیم!به گفته رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان، الان تحقیق واسه کشف انگیزه آبجی مقتول واسه شرکت در این جنایت ادامه داره.

منبع: dadna.ir

جمع آوری: آلامتو