این زن خونه دار چینی پس از ضبط فیلم از کارای عجیبش اونو در اپلیکیشن ویدئویی به نام «چیهوئو فنجیه» که معنی «آبجی فِنگ همه چیز می خوره» منتشر می کرد. البته بعضی از مردم میگن که اون واسه دریافت کلیک بیشتر از صحنه آرایی و تقلب در ویدیوهایش استفاده می کنه.

زن چینی همه چیز خوار

آبجی فنگ میگه که می خواد از راه اپلیکیشن جدیدی به نام «کوآیشو» ویدیوهایش رو منتشر کنه. اون تا الان تونسته بیشتر از ۳۰۰ هزار دنبال کننده پیدا کنه و گفته که از خوردن چیزایی که مردم نمی خورن، حال می کنه.

زن چینی همه چیز خوار

این خانوم چینی که صاحب بچه هم هست، در یکی از شبکه های اجتماعی محبوب چین فعالیت می کنه. مجموعه ویدیوهای ایشون با بیشتر از ۱۷۰ میلیون کلیک به یکی از داغ ترین موضوعات این شبکه تبدیل شده. جالبه بدونین این زن ۴۸ سال داره.

زن چینی همه چیز خوار

کائو یویانگ، افسر پرونده، میگه که فیلما توسط پسر این خانوم گرفته شده بود. این در حالیه که اون قبلا ادعا کرده بود که برادرزاده اش از اون فیلم می گرفته. پلیس می ‎گوید که سن واقعی این زن ۴۵ سال و سن پسرش هم ۲۴ ساله.

زن چینی همه چیز خوار

پلیس چین البته میگه بعضی از ویدیوهای این خانوم واقعی بوده. مقامات مسئول اما از ترس خطرناک بودن این ویدیوها از جنبه آموزشی واسه کودکان بعضی از ویدیوهای این خانوم رو پاک کردن.