سازندگان انگری بردز پیشنهاد ۲ میلیارد دلاری را رد کردند

شرکت Rovio به عنوان سازنده سری بازی های Angry Birds به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه ها در تولید بازی های بر اساس پلتفرم های موبایل شناخته می شه. این شرکت که یه چند وقت پیش با ارائه نسخه فضایی بازی انگری بردز تونست رکورد ۱۰ میلیون دانلود رو ظرف ۳ روز بشکنه، حالا با رد پیشنهادی ۲.۲۵ میلیارد دلاری از طرف Zynga، به راه گذشته خود ادامه می دهد.

 

 

 

Zynga که به عنوان مطرح ترین شرکت در مورد ساخت بازی های اجتماعی شناخته می شه، ماه گذشته شرکت بازی ساز OMGPop که بازی معروف Draw Something رو تولید کرده بود، به قیمت ۱۸۰ میلیون دلار خرید. هم اینکه طی سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با پرداخت بیشتر از ۱۴۷ میلیون دلار، ۲۲ شرکت جور واجور به جمع شرکت های خریداری شده بوسیله Zynga اضافه شدن.

 

موفقیت شرکت Rovio در تولید بازی Angry Birds و معروفیت جهانی کاراکترهای این بازی با در نظر گرفتن سرمایه گذاری های مختلفی که به تازگی روی این مجموعه صورت گرفته، بازم روش ایده آل تصرف بازار بازی های تحت موبایل رو باز گذاشته.

 

هر چند که پیشنهاد عجیب Zynga از طرف این شرکت معلوم نیس، اما با توجه اتفاقات اتفاق افتاده در دنیای استارت آپ های موفق، هر لحظه می تونه تماشاگر خبری درباره خرید شرکت های کوچیک تر از طرف غول های موجود در بازار بود.

 

وبلاگینا

 

Share this post

Post navigation

You might be interested in...

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *