ستاره های هالیوود چه غذاهایی میخورند ؟

چند روز پیش مطلبی در مورد رو براتون قرار دادیم ! اما شاید یه مرد بخواد رژیمی هالیوودی بگرد یا اینکه خانومی اصلاً قصد باردار شدن نداشته باشه پس در این مطلب رژیمای غذایی ستاره های هالیوود رو می فهمید …

رژیم غذایی

مانند ستاره های هالیوود غذا بخورین و واسه رسیدن به اندام ایده آل از رژیمهای لاغری این افراد مشهور استفاده کنین.

می خواین بدون اینکه ساعته ها در باشگاه های بدنسازی ، ورزش کنین ، لاغر شید و به اندام ایده آلتان برسین؟

افراد مشهوری مثل جنیفر هادسون و اوا لانگریا هر کدوم واسه رسیدن به این هدف از رژیمهای مختلفی استفاده می کنن:

اوا لانگریا وقتی که به صحنه فیلمبرداری میره یه بسته غذای آماده همراه خود می بره و در طول روز واسه سیرکردن خود فقط از محتویات این بسته استفاده می کنه. این بسته غذایی که قیمت اون حدود ۲۵ دلاره شامل دو اسنک و سه وعده غذایی کم کالریه .کل انرژی محتویات این بسته که باید در عرض یه روز مصرف شه حدود ۱۲۰۰ کالریه.

جنیفر هادسون در طول روز می تونه همه غذاهای مورد علاقه خود مانند ” سوشی ” رو مصرف کنه اما اندازه ارزش غذایی مواد مصرفی اون باید اندازه گیری شه و با در نظر گرفتن ارزش غذایی هر غذا ،اون فقط می تونه مقدار مشخص و محدودی از اون رو میل کنه . اون در طول ۲۴ ساعت اجازه داره اندازه مشخصی پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی و فیبر مصرف کنه.

افراد مشهوری مثل الیویا مون و پائولا عبدل در رژیم غذایی خود فقط از گیاهان و مواد غذایی خالی از گلوتن استفاده می کنن.

خانوم دیس چنل که یکی دیگه از افراد مشهور هالیووده در رژیم غذایی خود فقط از شیره های کارخانه آلموند استفاده می کنه . اون میگه :”مزه این شیره ها مثل طعم بستنی آب شده.” گوین استفانی و نیکول ریچی هم روزانه از شش نوع شیر جور واجور که بوسیله این کارخانه تولید می شه استفاده می کنن .شش بطری جور واجور این شیر در کل ۱۲۰۰ کالری داره.

ستاره هایی مثل جولیا بنز بهتر می دونن در رژیم غذاشون از موادی استفاده کنن که پروتئین خیلی بالایی دارن اما اندازه کربوهیدرات اونا بسیار کمه. جولیا بنز گفت:”من در واقع فقط دسر مصرف می کنم.”

مترجم: فرشته مشاور

منبع : aftabir.com

رژیم غذایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *