سرای ابریشم

بازار بزرگ «سرای ابریشم» در قلب بازار تهران با اعمال تغییراتی موثر در نگاه تجاری خود به عنوان قطبی مدرن در بازار فرش ماشینی و تابلوفرش دستبافت ایرونی شناخته شده.

اهمیت ذاتی اصول زیبایی شناختی در هنر فرش ایرونی  این فرصت رو واسه سرای ابریشم جفت و جور کرده که فضای بزرگ تجاری خود رو با بهره گیری از اِلمان های زیاد این هنر دیرین تبدیل به محیطی آرامش بخش و پر از تصاویر چشم نواز تبدیل کنه و فارغ از کارکرد تجاری، این بازار تبدیل به سرایی دلنشین واسه تماشای زیبایی باشه.

سرای ابریشم در جهت گسترده تر کردن بازار مخاطبان با ایجاد تنوع در اجناس و چیدمانی خاص و معنی گرایانه در صدد ارائه ی راه حل هنرمندانه به مشتریان خود واسه طراحی فضای خونه هاشونه.

تابلو فرش های ایرونی که بافته ی دستان پر مهر زنان قالی باف ایرانیه، تکمیل کننده ی فرش های پر نقش و نگاری هستن که هر کدوم از اون ها می تونه رنگ و فضای هر خونه ای رو از این رو به اون رو کنه.

باخبر شدن از نقش پراهمیت زنان به عنوان قطب موثر هر خونواده، سرای ابریشم رو برآن داشته که این بازار تخصصی و مدرن فرش ماشینی و تابلو فرش رو براساس سلیقه، ذائقه و نیاز زنان ایرونی طراحی کنه و بستری جفت و جور سازه تا زنان واسه انتخاب زیباترین فرش منطبق با خواسته قلبی شون پیش برن و از بین نقش و نگارهای تازه فرش ایرونی بهترین ها رو گلچین کنن.

تاکید سرای ابریشم همیشه بر با چیدمانی بر اساس هنر ایرونی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوبه و از این رو تلاش می کنه ارائه دهنده ی فلسفه ی ایرونی و فرهنگ زندگی ایرونی به جهان باشه.

سرای ابریشم

این بازار مدرن به دنبال حفظ قدرت خرید طبقه ی پویای جامعه س و عقیده داره از این روش می توان  بر حفظ آرامش و نشاط جامعه موثر بود.

«سرای ابریشم» بنایی برگرفته از معماری سنتی ایران در سه طبقه در قلب بازار بزرگ تهران، مرکز فروش مدرن فرش ماشینی و تابلوفرش های نفیس دستبافت در کشوره.

سرای ابریشم الان جشنواره فروش خاص خود رو شروع کرده و هدایای خاصی واسه خریداران خود در نظر گرفته. قرعه کشی گردنبند طلا با طرح اختصاصی پروانه، دوبرابر شدن شانس قرعه کشی در ساعات پایانی و هم اینکه حمل رایگان تا در منزل مشتری از امتیازات فروش خاص سرای ابریشم هستن.

علاقه مندان به به دست آوردن جزییات بیشتر در مورد این جشنواره و هم اینکه بازار بزرگ سرای ابریشم می تونن به نشانی sarayeabrisham.com در اینترنت و یا صفحه اینستاگرام اون به نشانی www.instagram.com/sarayeabrisham مراجعه کنن.