به گزارش ایسنا، زلاتکو کرانچار پس از پیروزی ۴ بر ۳ تیمش مقابل نفت تهران در عکس العمل به اینکه سکته نکردید تا بردین، اعلام کرد: خیر ولی بسیار هیجان زده شده بودم. قلبم الان سلامته. الان باید به بازیکنان شادباش بگم که پس از اینکه با ۳ بر یه عقب بودن در آخر بازی رو ۴ بر ۳ بردیم. اعتراف می کنم شروع بدی داشتیم و فکر نمی کردیم در ۱۵ دقیقه دو گل بخوریم اما در ادامه بهتر شدیم. بعد از اینکه گل دوم رو زدیم انگیزه و روحیه ما زیاد شد. ما در نیمه دوم نشون دادیم اعتماد به نفس زیادی داریم و می تونیم بازی باخته رو جبران کنیم.

 

 

 

 

ایشون درباره تیم نفت گفت: نفت تیم بسیار خوبی بود. اونا برد رو در جیب شون داشتن اما وقتی که ۳ بر یه از ما جلو بودن، ابتکار عمل رو از دست دادن و ما با فشار زیادی که وارد کردیم، در آخر پیروز شدیم. شک نداشته باشین ما در این بازی هم مشکلی داشتیم که در بازی با تراکتور هم این مشکل در تیم وجود داشت. وقتی ۷ گل در دو بازی دریافت می کنیم این یعنی تیم ما مشکل داره. معطلی ای که در لیگ افتاده فرصت خوبیه تا بتونیم خود رو آماده کنیم.

ایشون با بیان اینکه باید اصلاحاتی رو در خط دفاع تیمش بسازه گفت: زمان کافی هست و ما باید در دفاع تیم دست به اصلاح بزنیم چون داربی سختی برابر استقلال در بازی بعدی داریم.

ایشون در جواب به این سوال که ضعف مدافعان تون از اول لیگ نبود و فقط در چند مسابقه س که زیادتر از اندازه دیده میشه اونو یه اتفاق می دونین؟ گفت: اشکال مدافعان ما در چگونگی جایگیری هاشون بود. برخلاف تذکرهایی که دادم اما زیادتر از اندازه به مهاجمین حریف فضا دادن. این مشکل رو در تعطیلات پیش رو حل می کنیم.

کرانچار در عکس العمل به اینکه اخراج باتیستا بازیکن موثر نفت در دقیقه ۷۶ چقدر در شکست این تیم موثر بود گفت: شک نداشته باشین موثر بود و هم در روند بازی و هم در نتیجه به دست اومده. البته این رو هم یادتون نره که ما به یه باره دست به خطر بزرگی زدیم و با چهار مهاجم بی رحمانه حمله کردیم. با این روش تلاش کردیم بقیه تیم رو هم به روند هجومی تیم بکشونیم.

کرانچار در عکس العمل به ناراحتی بعضی از بازیکنان هنگام تعویض گفت: الان نمی تونم بعد از برد خوبی که به دست آوردیم در این باره اعلام نظر کنم. ما تماشاگر برد دراماتیکی واسه سپاهان بودیم. تمرکزم فعلا معطوف به این نتیجه س. البته تا جایی که بشه وظیفه بررسی این موارد رو به همکارانم محول می کنم. البته من هم صحبتای لازم رو انجام میدم. این رو هم یادتون نره که همیشه نیمکت نشینا ناراحت می شن و براشون سخته. حتی محمدرضا خلعتبری هم بعد از ناراحتی که بروز داد اومد و از بازیکنان تیم و کادر فنی معذرت می کنی چون این رفتارها هم به تیم و هم به تماشاچیان ضربه وارد می کنه.

ایشون هم اینکه در عکس العمل به اینکه با جدایی عمادرضا از سپاهان مشکلی ندارین؟ گفت: اون ۶ ماهه که همراه تیم نبوده و به خاطر مسائل انضباطی به حالت تعلیق درآمده بود. اگه مشکلات مالی و… خود رو با سپاهان حل کنه من مشکلی واسه جدایی اون از سپاهان ندارم.

سپاهان ورزش ۳