سرنوشت کادوهای خرسی روز ولنتاین چیست؟

اگه واسه شمام سواله که سرنوشت کادوهای عجیب و غریب روز ولنتاین یا به قول ایرونی ها روز «عشق» به کجا می رسد. این گزارش رو بخونین.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: در افسانه ها اومده است در سده سوم میلادی در روم باستان یکی از پادشاهان به این نتیجه رسید که مرادن جوون مجرد جنگجویان بهتری هستن چون قیدی به زن، بچه و خونواده ندارن از این رو ازدواج رو واسه مردان جوون ممنوع کرد. این وسط کشیشی به نام « والنتین» به صورت مخفیانه پسران جوون رو با دخترهای محبوب شون عقد می کرد که در آخر بوسیله پادشاه به اعدام محکوم می شه. حالا اینکه این ماجرا چه قدر واقعیه هنوز سند مشخصی براش پیدا نشده است و اینکه به چه دلیل ۱۴ فوریه به این روز نامگذاری شده است هم باز مشخص نیس و اینکه به چه دلیل از نمادهای ولنتاین عروسک خرس بزرگ است از نامشخص ترین اتفاقات این روزه. اما چیزی که مشخصه هرساله این روز در کشورما روز به روز جدی تر برگزار می شه و تعداد نمادهای بیشتری پیدا می کنه طوری که از اواسط بهمن ماه چهره خیلی از فروشگاه های شهر به طور کامل به رنگ قرمز در میاد و پول های زیادی خرج نمادهای این روز می شه تا بیان محبتشون رو با خریدن خرس های بزرگ به هم ثابت کنن.

اگه شمام این روزا در شبکه های اجتماعی تماشاگر عکس های عجیب و غریب ولنتاینی مثل سفره های غذا و خرس های بزرگ و هدایای عجیب بودین و براتون سوال شده که سرنوشت این هدایا چه می شه؟ کافیه سری به سایت دیوار که مرکز فروش اجناس دست دومه بزنین تا از سرنوشت خیلی از هدایای پرعشق ولنتاینی باخبر شید.

خرس کادو ولنتاین

عروسک خرس ولنتاینی

عروسک بزرگ خرس ولنتاین

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

خبرگزاری مهر مجله مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *