جفت و جور کننده سریال «حریم سلطان» اعلام کرد با شروع ۲۰۱۳(یعنی امروز) فیلمبرداری این سریال رو متوقف کرده و فصل چهارم این سریال دیگه ساخته نمیشه و قسمت های باقیمونده از فصل سوم این سریال هم زیاد طولانی نمیشه.

به گزارش فارس، جفت و جور کننده سریال «حریم سلطان» اعلام کرد با شروع ۲۰۱۳(یعنی امروز) فیلمبرداری این سریال رو متوقف کرده.

ایشون دلیل این رو اعتراضنخست وزیر ترکیه به این سریال و هم اینکه شکوائیه نمایندگان مجلس ترکیه عنوان کرده و تاکید کرده که فصل چهارم این سریال دیگه ساخته نمیشه و قسمت های باقیمونده از فصل سوم این سریال هم زیاد طولانی نمیشه تا جلوی انتقادات گرفته شه.

در همین حال بازیگر نقش «سلطان سلیمان» به کسائی که از این سریال انتقاد کردن حمله کرده و گفته: نمی دانم به چه دلیل سریال موفقی که این همه درآمد داشت رو متوقف کرده ان و من از اعلام لغو ساخته ادامه این سریال ناراحتم.

به گزارش فارس، اردوغان یه ماه پیش در جریان دیدارش از استان «کوتاهیه» ترکیه در انتقاد از سریال «حریم سلطان» گفته بود ما اینجور اجدادی که در سریال ارائه شده نداشته ایم و سلطان سلیمانی که در این سریال معرفی شده کسیه که ۳۰ سال از عمرش رو واسه فتح و جنگ روی اسب ها گذراند.

ایشون از کارگردانان اینجور سریال ها و مسئولان شبکه های تلویزیونی انتقاد کرده و اضافه بود: من منتظر دستور قضایی در این باره هستم.

اما عبدالله چیلیک رئیس بخش مالکیت فکری وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه گفت که ترکیه تنها تا آخر سال ۲۰۱۰ از صادرات سریال تا الان ۶۵ میلیون دلار درآمد داشته و ۱۵۰ میلیون اونا رو دیده ان.

پس از اون بود که یه نماینده مجلس ترکیه از حزب عدالت و پیشرفت از فرستان یه شکوائیه به مجلس این کشور واسه توقف پخش ادامه سریال «حریم سلطان» در سال ۲۰۱۳ خبر داد.

پس گزارش، سریال حریم سلطان که علاوه بر کشورای عربی و اروپایی در بعضی شبکه های ماهواره ای فارسی زبون هم پخش می شه به ایران و مردم کشورمون هم توهین می کنه.

حریم سلطان حریم سلطان ضبط شد سریال حریم سلطان عصر ایران