سفر جهنمی به مقر داعش

عناصر داعش در رقه

یه زن فرانسوی پس از اینکه تونست از دست گروه تروریستی داعش در خاک سوریه فرار کنه، ماجرای پیوستن به این گروه رو “سفر جهنمی” توصیف کرد.

“سوفیا کاسیکی” زنیه که به همراه پسر چهار ساله اش واسه پیوستن به گروه تروریستی داعش راهی خاک سوریه شد، اما در اونجا تجربه وحشتناکی در انتظارش بود و به خاطر همین مجبور شدن به فرانسه فرار کنه.

به گزارش العالم ؛ ایشون به خبرنگار نشریه “آبزرور” انگلیس گفت: با پسر ۴ ساله ام واسه پیوستن به داعش به سوریه رفتم، اما این یه سفر جهنمی بود. عناصر گروه تروریستی داعش رو در واقع جانورانی وحشی بودن.

این زن فرانسوی تجربه تلخ خود رو در کتابی به نوشتن درآورده س، تا از شستشوی مغزی و پیوستن جوانان دیگه به این گروه تروریستی جلوگیری کنه.

ایشون  که در کنگوی دمکراتیک به دنیا اومد و پس از درگذشت مادرش از نه سالگی در کنار خواهرش در حومه پاریس بزرگ شده.

این زن فرانسوی گفت که همسرش رو راضی کرد که به سفری کاری واسه حضور تو یه مرکز ایتام در استانبول میره، اما به همراه پسرش از ترکیه راهی سوریه شد.

این زن گفت: پس از رسیدن به خاک سوریه تصور می کردم که به امور خود تسلط دارم، اما دیدم که در حال جذب زنان و دختران امثال خودم هستم. داعشیا نقطه ضعف منو فهمیدن و فهمیدن که من یتیم بودم و اعتماد به نفس ندارم.

ایشون گفت: زندگی در مرکز داعش در شهر رقه در سوریه به طور کامل با بهشتی که داعش اون رو گسترش میده و واسه جذب جوانان تلاش می کنه فرق داره. در اونجا بدون فرد محرم و همسر و بدون پوشش نمی تونستم از خونه خارج شوم. تنها راه فراری که به ذهنم رسید، ازدواج کردن با یکی از عناصر داعش بود. زنان در اونجا در واقع رحمایی هستن که فقط واسه داعش بچه تولید می کنن.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلیه و تفکرات اون برخاسته از وهابیته؛ “ابوبکر بغدادی” سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکاییا بود. با ایجاد این گروه تعداد خیلی از افراطی ها از کشورای جور واجور حتی آمریکا و کشورای اروپایی، در سایه سکوت مقامات اون کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان اونا در منطقه خیلی راحت تونستن به این گروه تروریستی ملحق شن. اما حالا برگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورای غربی تبدیل شده.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *