معرفی بازی Galaxy on Fire 3؛ خونین کهکشان

معرفی بازی Galaxy on Fire 3؛ خونین کهکشان
نوامبر 13, 2019 No Comments فناوری edame

با وجود اینکه از مجموعه Galaxy on Fire به عنوان یکی از بهترین بازیای مهیج اسمارت فونا و بهترین اپلیکیشن تلفنای هوشمند با محوریت جنگای فضایی [با اختلاف فراوون!] یاد می شه اما بدیش اینه تا حالا دست به تجربه هیچکدام از قسمتای این سری معروف نزده بودیم.

ولی خوب، عرضه Galaxy on Fire 3 – Manticore در روز گذشته واسه دیوایسای اندرویدی این فرصت رو درست کرد تا ما هم آخرین ساخته FISHLABS رو انجام بدیم و بعد از چند ساعت تجربه بازی، همه حرفایی که تا حالا از بازی شنیده بودیم رو این بار از نزدیک ببینیم؛ تموم تعریفای دور و بر این سری درست هستن.

Galaxy on Fire 3 عنوانی تموم آنلاین بوده و واسه تجربه اون نیازمند نرم افزار تغییر آی پی هستین. بد نیس بدونین بازی سال گذشته واسه آی دوایسا عرضه شد و جوایز مختلفی به دست آورد.

استودیوی FISHLABS که با دو قسمت ابتدایی مجموعه Galaxy on Fire استانداردهای جدیدی واسه سبک مهیج به وجود آورده بود، با Manticore تونسته اونا رو گسترش داده و عنوانی رو بسازه که دارندگان تلفنای هوشمند تا الان با این وسعت از سبک جنگایی فضایی به چشم ندیده ان.

چیجوری؟ با ما و معرفی این عنوان همراه باشین تا دلیل موفقیتای فراوون Galaxy on Fire 3 رو فهمیده باشین. مثل گذشته، بازی داستان حمله نیروهای فضایی رو روایت کرده و حالا شما به عنوان یه مزدور با پرداخت پولی به جنگ با این دشمنان قوی می رید.

ماموریتا همه کوتاه یا شاید بهتر باشه بگیم «به اندازه» بوده و به خاطر همین ویژگی، خیلی کم پیش میاد که بازی از ریتم بیفته.

با وجود اینکه داستان هیچ وقت بهترین بخش Galaxy on Fire نبوده اما دست کم نکته مثبت اینجاس که اتفاقات قسمت سوم به درستی روایت شده و دیالوگای جذاب بازی که به وسیله صداپیشگان خوبی گفته می شن هم نقش مثبتی روی افزایش جذابیت این بخش اجرا می کنن.

البته بعضی کات سینا به مراتب می تونستن بهتر باشن اما واسه عنوانی که سرگرم کننده ترین قسمتش گیم پلیه، همین وجود داستانی منطقی و پرداخت درست به اون به خودی خود کافی بوده و با همین المانا هم به یه ماجراجویی استثنایی می رید.

بازی باسای مختلفی داره که هر کدوم دارای تواناییای خاص خود هستن.

از داستان که بگذریم به گیم پلی می رسیم؛ جایی که همونجوری که گفتیم [با وجود تموم احترامی که واسه گرافیک بازی قائلیم] بزرگترین درخشش Manticore همانجاست. در این عنوان، شما به بخشای جور واجور کهکشون رفته و اونجا ماموریتای مختلفی انجام می دید.

حالا این ماموریتا می تونن اسکورت یه فضاپیما باشن یا شما رو به جنگ با بیگانگان بفرستن. یکی از نکات مثبت این قسمت رو می تونیم توانایی انتخاب ماموریتا به وسیله خودتون بنامیم. بعد از اینکه به بخش نقشه کهکشون [Galaxy Map در منوی ابتدایی] رفتید، تعدادی ماموریت به شما نشون داده می شه.

واسه انجام ماموریتا می تونین دو نفر رو با خودتون ببرین. حالا این دو نفر یا هوش مصنوعی هستن یا دوستان تون که بازی رو دارن.

جدا از ماموریتای اصلی که زیاد بوده و تعداد مناسبی هم دارن، توانایی انجام اهداف مختلفی واسه پیشرفت هواپیما خود یا کسب تجربه رو دارین. همین مسئله و باز گذاشتن دست شما باعث شده تا با وجود بعضی هدفای تکراری، بازم از Manticore لذت ببرین. بعد از انتخاب ماموریت، نوبت به میدون جنگ می رسه.

واسه حرکت فضاپیما خود کافیه از آنالوگ سمت چپ استفاده کرده و چگونگی شلیک به دشمنان هم به طور کامل به خودتون بستگی داره؛ در منوی کنترل اونو روی حالت خودکار بذارین یا با فعال سازی شلیک دستی و ضربه روی قسمت راست صفحه لمسی تیراندازی کنین.

واسه به کار گیری فضاپیماهای جدید یا پیشرفت وسیله های اونا، باید آیتمای لازم که با انجام ماموریتای به دست میان رو داشته باشین.

یکی از بزرگترین قسمتای Galaxy on Fire همیشه منطقه های بزرگ اون هنگام انجام ماموریتا هستش که حالا خوبیش اینه این ویژگی رو در Manticore هم می تونیم ببینیم. Galaxy on Fire 3 عنوان سریعی بوده و بیشتر از به کار گیری راه های هدف دار جور واجور، این عکس العمل هاش شما هستش که پیروز پایانی رو مشخص می کنه.

اما خوب، به واسطه بزرگی محیطا و آبجکتای مختلفی که در منطقه ها هست [بر خلاف خیلی از بازیای مشابه، Galaxy on Fire 3 نه فقط بزرگه بلکه جهانش با جزییات مختلفی پر شده] می تونین با برنامه به دشمنان حمله کرده و ضمن شکست اونا، طعم لذت حرکت در فضا رو هم بچشید.

از دیدگاه گرافیک، همونجوری که انتظار می رفت با یکی از بهترینای اسمارت فونا رو به رو هستیم. فکر نمی کردیم بعد از تحربه بازیای Injustice 2 و Shadow Fight 3 عنوانی بازم بتونه این جوری ما رو مبهوت خودش کنه ولی استودیوی بازیسازی FISHLABS با Galaxy on Fire 3 تونست به این مهم برسه.

کار تیم گرافیک رو وقتی خوب درک می کنین که جزییات فراوون و منطقه های جور واجور رو با جهان بزرگ بازی ترکیب کنین؛ ترکیب تموم این المانای گرافیکی چیزی نیس که همیشه ببینین. حرفای خود رو فقط با یه جمله به پایان می رسانیم؛ Galaxy on Fire 3 با اختلاف بهترین بازی موبایل با محوریت جنگایی فضایی بوده و اونو از دست ندین.

Galaxy on Fire 3 - Manticore

  • Galaxy on Fire 3 – Manticore
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: FISHLABS
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۵۰۰ / ۱۸۰۰ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

فریادی از تاریکی؛ با ترسناک ترین بازیای موبایل آشنا شید

معرفی بازی Stellar Wanderer؛ جستجوی فضایی

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *