معرفی بازی Stickman Base Jumper 2؛ سقوط

معرفی بازی Stickman Base Jumper 2؛ سقوط
نوامبر 13, 2019 No Comments فناوری edame

آخرسر Djinnworks GmbH فهمید عنوانی با نام Stickman Base Jumper هم ساخته؛ یکی از اپلیکیشنای باحال اونا که چندین سال از عرضه قسمت ابتدایی اش گذشته و معلوم نبود واسه چه پیشرفت دهنده اونو ادامه نمی ده. راستش رو بخواین خیلی دوست داشتیم تا Stickman Base Jumper 2 رو تجربه کنیم. چون مکانیزمای گیم پلی عنوان قبلی به واسطه المان هاش جایی واسه پیشرفت باقی نمی گذاشت.

طبیعتا همین مسئله هم می تونست ساخت ادامه این اپلیکیشن رو سخت کنه اما Djinnworks GmbH نشون داد که می دونه چیجوری طعم موفقیت رو بچشد. اونم نه با تغییرات مکانیزما، Stickman Base Jumper 2 رو می تونیم بر این پایه تقریبا مشابه قسمت قبلی بنامیم. اونا از همون روشی که واسه Line Runner 3 پیش گرفته بودن استفاده کردن تا بازیکنای تجربه ای آشنا اما متفاوت رو به خود هدیه بدن.

بیایید اول به شباهتا بپردازیم. مثل گذشته، آدمکا تموم مرحله ها بالای یه ساختمون یا بلندی قرار داشته و پس از سقوط به واسطه چترنجات باید روی منطقه ای فرود بیان. اینجا دو المان مهم موفقیت شما رو میسازن که یکی از اونا سرعت حرکت شخصیت داستانه. قبل از پرتاب، اون راهی رو عقب رفته و بعد پرش می کنه. این که استیکمنا تا کجا برگردن و کی بپرند مهمه.

دومین مسئله چترنجات بوده و باید بدونین چه ارتفاعی ازش استفاده کنین تا نه فقط به نقطه ای که گفته شده برسین، بتونین قبل از اتمام وقت به زمین برسین. این از شباهتا، حالا تغییرات؛ بزرگترین فرق Stickman Base Jumper 2 با عنوان قبلی سبک گرافیکی اشه که اتفاقا تماشاگر تاثیراتش روی گیم پلی هم هستیم. روزگاری خیلیا مهمترین ساختهایی Djinnworks GmbH رو با پس زمینه هایی مشابه کاغذ و دوربین تموم دو بعدی می شناختند.

اما اونا با پیشرفت اسمارت فونا، عزمشونو جزم کردن سیاست خود رو عوض کرده و از آبجکتای سه بعدی کنن. Stickman Base Jumper 2 هم همین گونه س؛ فرقش اینه که رنگای نچسب Line Runner 3 رو نمیبینم و از دیدگاه گرافیک با عنوانی دلنشین مواجه هستیم. جدا از این که حرکت داینامیک دوربین موجب شده تا پرشا بعضی وقتا آدرنالین خون بازیکنا رو زیاد می کنن.

پس از ۴۸ ماه Djinnworks GmbH قسمت دوم یکی از معروف ترین اپلیکیشن هاش رو به منتشر کردن رساند. عنوانی که مطمئنا علاقه مندان به ساختهایی اونا رو می تونین. فقط یادتون نره که با در نظر گرفتن گفته های سازنده،  این اپلیکیشن طی روزای آینده واسه آی دیوایسا عرضه می شه. اگه خواهان تجربه ای از جنس هیجانین، Stickman Base Jumper 2 رو از دست ندین.

Stickman Base Jumper 2

  • Stickman Base Jumper 2
  • قیمت: نسخه اندروید رایگان
  • سازنده: Djinnworks GmbH
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۲۴ / ۹۴٫۶ مگابایت

دانلود

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *