پایان نامه ارشد درباره هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه

پایان نامه ارشد درباره هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه
آگوست 27, 2016 دیدگاه‌ها برای پایان نامه ارشد درباره هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه بسته هستند دسته‌بندی نشده userk

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه

تکه ای از متن پایان نامه :

4 ایجاد نیاز و رفع نیاز می باشد 1  
5 نیاز جامعه غرب می باشد 1  
 

جمع کل گزاره ها

14  

 

جدول سوال پنجم دارای چهارده گزاره  در زیر مجموعه ” علت تبلیغ کالاهای خاص در ماهواره” می باشد. گزاره اول ” نیاز کاذب می باشد” هفت بار توسط کارشناسان اشاره شده می باشد که علیرضا رحیمی دوبار به آن اشاره کرده می باشد. گزاره دوم “رسانه ملی تبلیغ نمی کند” چهار بار توسط کارشناسان یاد شده می باشد . گزاره سوم “رفع نیاز می باشد ” یکبار ، گزاره چهارم ” ایجاد نیاز و رفع نیاز می باشد” یکبار و گزاره پنجم ” نیاز جامعه غرب می باشد” نیز یکبار توسط کارشناسان یاد شده می باشد.

 

 

 

 

 

 

ردیف گزاره تعداد

اظهار شده

تکرار
1 تاثیر میگذارد 6  
2 تاثیر نمیگذارد 2  
3 قاعده مند باشد 1  
 

جمع کل گزاره ها

11  

 

جدول سوال هفتم دارای سه گزاره در زیر مجموعه “تاثیر تبلیغ محصولات خاص برجامعه دینی” می باشد. گزاره اول “تاثیر میگذارد” شش بار توسط کارشناسان یاد شده می باشد. گزاره دوم ” تاثیر نمیگذارد” دوبار توسط کارشناسان اشاره شده می باشد و گزاره سوم ” قاعده مند باشد ” یکبار توسط کارشناسان یاد شده می باشد.

هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه مورد پژوهی ماهواره

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه