پایان نامه ارشد رشته جغرافیا :هتل بانوان در شهر مقدس قم

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هتل بانوان در شهر مقدس قم

تکه ای از متن پایان نامه :

تلفن یکی در کنار تخت و دیگری روی میز، دارای تشک  راحت و پتوی  اضافه و تخت های بزرگ و معمولی، سرویس دهی  بصورت دو مرتبه در روز به اتاق ها، حمام بسیار تمیز با صابون  وسایل آرایش و حوله، جعبه کمک های اولیه، آیینه مناسب جهت  اصلاح و آرایش، سیستم خشک کن دست، در اختیار قرار دادن لباسهای راحت به میهمانان، سیستم روشنایی هوشمند در حمام و اتاق خواب و سایر امکانات مثل حمل و نقل، روزنامه رایگان و…

 

هتل های 5 ستاره:

این نوع هتل ها در ردیف اول قرار دارند. قوانین و استاندارد مربوط به هتل پنج ستاره و کیفیت آن همواره بایستی ثابت نگه داشته بشود. ارائه رتبه پنج ستاره مستلزم داشتن  بعضی و نه همه موارد زیر می باشد:

معماری و دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد، نگه داری و خانه داری منحصر به فرد و مستمر، دارای بیش از 100 اتاق، هال ورودی، اتاق مهمان، فضای عمومی تزئین شده  با کارهای هنری، مفروش شده  با کیفیت بالا، لابی بسیار زیبا، دفتر پذیرش بسیار منظم در فضای کافی و آرام، دارای نگهبان و سرویس24 ساعته، پرسنل آموزش دیده و متعهد، تزئین اتاقها با بهره گیری از اشیاء عتیقه، دارای 3 تلفن (کنار تخت، روی میز و داخل حمام)، تمیز کردن اتاق بصورت دو مرتبه در روز، سرویس حمام زیبا و مدرن، دارای رستوران  عالی و غذاهای متنوع و سرویس غذا دهی، امکانات رستوران جذاب، سرویس حمل و نقل، مغازه و فروشگاه پوشاک، یخچال در داخل اتاقها با انواع نوشیدنی.

کارکنان در هتل5 ستاره  بسیار مرتب و یونیفرم پوشیده با لباسهای شیک، مؤدب وآگاه و کارآمد و روابط عمومی خوب، نسبت به رفع  نیازهای مهمانان متعهد هستند و بسیار عالی سرویس می دهند. دارای مدیر حرفه ای و متخصص، سازگاری و هماهنگی سرویس ها، تداوم  نگهدارى وخانه داری بی عیب و نقص اجزاء اصلی و اساسی برای حفظ درجه 5 ستاره می باشند.

چنانچه یک  خانواده چهار نفره، چنین اتاقی را درخواست نماید، بچه ها در یک اتاق و پدر و مادر در اتاق دیگر اقامت خواهند نمود، بدون این که درب راهرو اصلی را باز کنند، دو اتاق از درب وسط می توانند با هم در ارتباط باشند.

 

کابانا  Cabana:

اتاقی می باشد هم کف، که  پنجره آن به  محوطه ای باز می گردد که متصل به استخر شناست. ساکن چنین اتاقی می تواند برای تعویض لباس از اتاق مخصوص خود بهره گیری نماید.

 

   فیستا سوئیت  Fiesta Suite:

 این نوع سوئیت ها معمولاً در هتل هائی قرار دارند که دارای سالن عروسی می باشد و پس از پایان مجلس عروسی، برای استراحت و خواب در اختیار عروس و داماد  قرار می گیرد. معمولاً مخارج این سوئیت قبلاً جزو هزینه های مجلس عروسی مقصود گردیده و حساب جداگانه ای ندارد.

 

3-7- میهمانسرا:

میهمانسرای جهانگردی تاسیساتی مشابه هتل هستند، که عمدتا در سطح هتلها و یا مهمانخانه های دو تا سه ستاره می باشند و در اکثر شهرهای ایران این قبیل تاسیسات اقامتی ایجاد شده اند. جنبه عام المنفعه بودن،این تاسیسات برج جنبه بازرگانی– اقتصادی آن غلبه دارد.

هتل بانوان در شهر مقدس قم

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه