۱۰ شغل که ۱۰ سال دیگر وجود ندارد

مشاغل دیجیتالی اقتصاد ما را به حرکت در می آورد – علی رغم اینکه خیلی طولانی نمی گذرد

دیجیتال

شما باید یک دهه گذشته در زیر صخره زندگی کرده باشید تا متوجه تغییراتی در بازار کار نشوید. مطمئناً عادلانه است که بگوییم که در ایرلند ، دیجیتال پیشرفت اقتصادی ما را بر عهده دارد. ما مطمئناً در عصر دیجیتال زندگی می کنیم و با این وجود فرصت های بسیاری به وجود می آید. ما شاهد معرفی مشاغل بیشتری هستیم و در بسیاری موارد مشاغلی که از یک دهه قبل ناشناخته بودند. در اینجا ده نمونه از شغل هایی که ده سال پیش نداشته ایم …

۱ Special متخصص بازاریابی دیجیتال

صنعت بازاریابی یکی از بسیاری از مواردی است که طی یک دهه گذشته شاهد تحولات پدیده ای بوده و بطور مداوم در حال پیشرفت است. به یک دهه برگردید و بیشتر بازاریابی آفلاین بود. ما ایمیل خوبی داشتیم ، اما اجرای امثال بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی جستجو و سایر رشته های بازاریابی دیجیتال وجود نداشت. اکنون؟ کاملاً بازسازی شده و فرصتهای جدید هیجان انگیزی را همیشه ارائه می دهد.

۲ Manager مدیر رسانه های اجتماعی

یک دهه پیش رسانه های اجتماعی در مراحل ابتدایی بسیار زیاد بودند. فیس بوک راه اندازی شده بود ، اما هنوز هم منحصر به دانشجویان هاروارد بود. کوتاه عمر Bebo هنوز به وجود نیامده است. لینکدین فقط یک ساله بود اما هنوز باید به درستی برخاست. توییتر چند سال دیگر فاصله داشت. اکنون تقریباً سه چهارم از بزرگسالان آنلاین به شکلی یا شکلی در رسانه های اجتماعی قرار دارند. این کار مانند مدیر رسانه های اجتماعی شغل هایی را به همراه داشت که تنها مسئولیت آن مدیریت شبکه های اجتماعی یک شرکت است. اهمیت رسانه های اجتماعی تنها در چند سال گذشته به رسمیت شناخته شده است و خوشبختانه برای افراد دیجیتالی شغل های زیادی را به همراه آورده است.

دانشجو

۳ Off رئیس ارشد گوش دادن

این نقش قدمی است از شغل مدیر شبکه های اجتماعی. این یک اصطلاح تازه است – اگر خود را CLO بنامید ، احتمالاً به نظر می رسد برخی جای خالی است ، اما ورود به این یک نقش عالی است. CLO تمام فعالیت های رسانه های اجتماعی و همچنین ارتباط چهره به چهره با مشتریان را مورد توجه قرار خواهد داد. به نظر می رسد یک نقش غیر معمول است ، اما کار یک CLO تهیه گزارش برای نشان دادن اثربخشی تلاشهای ارتباطی شرکت است. این تنها می تواند به نفع عملکرد کلی تجارت باشد.

۴ ٫ Blogger

وبلاگها از اواخر دهه ۱۹۹۰ به شکلی یا شکلی شروع شده اند. در حالی که در ابتدا به عنوان خاطرات آنلاین شروع می شدند ، وبلاگ ها در اوایل سال ۲۰۰۰ با محبوبیت زیادی رو به رو شدند و شروع به دستیابی به مخاطبان بسیار گسترده تری کردند. حتی چند سال پیش ، وبلاگ نویسی به عنوان حرفه ای نسبتاً ناشناخته بود. از بین بردن قالب کار سختی است و سرگرمی خود را به درآمد می رسانید اما می توان آن را انجام داد! به عنوان مثال از هافینگتون پست استفاده کنید – این وب سایت در واقع محبوب ترین وبلاگ جهان است و دارای ۱۱۰ میلیون کاربر ماهانه منحصر به فرد است. آریانا هافینگتون و همکار. نمونه ای افراطی است اما آنها تنها کسانی نیستند که در وبلاگ نویسی این کار را انجام داده اند. در اینجا فقط ده نمونه از وبلاگ نویسان حرفه ای وجود دارد – که به نظر می رسد چند میلیونر هستند.

بروشور