بهترین سایت های دانلود نرم افزار

بزرگترین سایت های دانلود نرم افزار

دانلود، واژه ای شناخته شده و بعضاً جذاب برای اهالی اینترنت است، که از آن برای دانلود کردن نرم افزار، دانلود بازی، دانلود موسیقی، دانلود عکس و.. استفاده می کنند. در دنیای امروز “دانلود”به قدری کاربرد دارد که کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که این واژه به گوشش نخورده باشد. به عنوان مخاطبان کامپیوتر، بیشتر اوقات نیازمند آن هستیم که جهت برآوردن نیازهای گوناگون از نرم‌ افزارهایی که در دسترسمان است استفاده نماییم. در طول سالیان گذشته شرکت‌ های نرم‌ افزاری مختلف بسیار قدرتمندی توانستند با استفاده از توسعه‌ گران و استعداد برنامه‌ نویسانشان برنامه‌ های بسیار جذابی و محبوبی را خلق کنند و آنها را به صورت آنلاین برای کاربرانشان قرار دهند.
برای ما پیدا کردن نرم‌ افزاری کامل که در حوزه کاری خودمان به آن نیاز داریم همیشه آسان نبوده است، و این همان زمانیست که به بهترین سایت های ایرانی برای دانلود نرم افزار روی می آوریم. با پیشرفت تکنولوژی در کشور و بهتر شدن سرویس های اینترنتی سرعت دسترسی به منابع افزایش یافته و به لطف کرک کننده های خارجی و داخلی، امروزه دسترسی به نرم افزارهای مختلف از طریق این وب سایت ها به آسانی امکان پذیر است.

سایت های دانلود نرم افزار رایگان

سایت های دانلود نرم افزار، به شما کمک می کنند که علاوه بر استفاده از یک نرم افزار کاربری، طرز کار با آن ها را هم بیاموزید، حال این نرم افزار ها می توانند نرم افزار بازی های موبایلی یا کامپیوتر و یا برنامه های تخصصی باشند. این سایت ها باید تنوع بسیاری داشته باشند و یک آرشیو کامل و به روز از تمامی نرم افزارهای مهم در اختیار کاربران قرار دهند. چنین سایت هایی علاوه بر تنوع در نوع ارائه نرم افزار، باید سرعت خوبی هم داشته باشند تا کاربران در حین دانلود اذیت نشوند. تفاوت های بسیاری در میان سایت های دانلود نرم افزار وجود دارد، مثلا اینکه برخی از آن ها تمامی برنامه ها را به صورت رایگان ارائه می دهد و برخی دیگر در ازای دانلود هزینه ای دریافت می کنند. سایت هایی هم وجود دارند که در میان برنامه های ارائه دهندشان نرم افزارهایی تقلبی در اختیار کاربران قرار می دهند که به آن ها بد افزار گفته می شود و برای سیستم کاربران یک خطر بزرگ به حساب می آید.
بنابراین باید حتما توجه داشته باشید که چه سایتی را برای دانلود نرم افزار انتخاب می کنید و اگر از سایت های معتبر و خوب نرم افزار های مورد نیازتان را دانلود کنید از خطرات چنین سایت هایی در امان خواهید ماند.
سایت های دانلود رایگان نرم افزار نه تنها نرم افزار را روی سرورهای خود برای مخاطبانشان قرار می دهند، بلکه آنها را به درستی طبقه‌ بندی می کنند تا برای ما جست‌ و جو کردن و پیداکردن نرم‌ افزاری که به دنبال آن هستیم کاری بس آسان باشد. نکته مهم هم این است که برخلاف سایت های دانلود نرم افزار خارجی، بهترین سایت های ایرانی برای دانلود نرم افزار امنیتی فوق العاده دارند.
بیشتر سایت‌ هایی که ذکر میکنیم یک جامعه‌ ی کاربران فعال دارند که سایت را بررسی کرده و بازخورد و نظرشان را می دهند، تا مخاطبان دیگر بتوانند پیش از دانلود فایل تصمیمی آگاهانه بگیرید.
نکته: تمامی سایت های دانلود رایگان نرم افزار در کشور دارای لینک مستقیم هستند و شما می توانید با سرعت عالی نرم افزارهای مورد نظر خود را دانلود کنید. پس لطفا برای ورود به این سایت ها از vpn استفاده نفرمایید.
بست فارسی در این مقاله قصد دارید به تحلیل و معرفی سایت های معتبر دانلود نرم افزار ایران در سال ۹۹ بپردازید. با ما همراه باشید.
سافت ۹۸ بدون شک معتبرترین سایت دانلود نرم افزار در ایران است. سایت سافت ۹۸ فعالیت تخصصی خود را از سال ۸۹-۹۰ آغاز کرده و تاکنون به یکی از بهترین سایت های دانلود نرم افزار تبدیل شده است. این سایت بیش از ۵۱۰۰ نرم افزار در حوزه های مختلف، با حجم ها و ورژن های گوناگون در اختیار کاربرانش قرار داده است.
با صراحت میتوان گفت که بیشتر سایت های سافت ۹۸ فاقد مشکل هستند و حتما قبل از بارگزاری تست میشوند. این سایت دارای بخشی به نام انجمن است که برای هر نرم افزاری به طور خصوصی تشکیل شده و بخش دیگری به نام پرس و جو وجود دارد که مربوط به هر برنامه است.
سافت ۹۸ برای جلوگیری از خطاهای احتمالی و به وجود آمدن هر گونه خطا در بارگذاری سرور و یا پهنای باند، لینک نرم افزار های خود را به دو صورت (اصلی و کمکی) قرار داده است. این سایت برای افرادی که به دنبال آموزش و خرید لایسنس نرم افزارهای اصلی و دانلود نرم افزارهای اورجینال هستند به وجود آمده است. البته برای آموزش انجام این کارها هم مرجع بسیار خوبی میباشد.
از بخش هایی که با ذکر آن، این وب سایت را نسبت به دیگر وب سایت ها متمایز میکند بخش درخواست کرک نرم افزارها می باشد.
نکته مهم و قابل توجه در این سایت این است که نرم افزارهای موجود در سافت ۹۸، نسخه اصلی و کرک شده نرم افزارها می باشند.
برای ادامه مطلب به سایت اصلی مراجعه کنید.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *