کمتر کسی در جهان از کلاغ به عنوان حیوان خونگی نگهداری می کنه؛ چه برسه به اینکه این کلاغ عضوی از خونواده به حساب بیاد و حتی عضو شبکه های اجتماعی هم باشه!

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: کلاغی به نام «پنگوئن» حالا به یه عضو ثابت خونواده «بلوم» استرالیایی تبدیل شده. نام عجیب و غریب این پرنده به دلیل شباهتش به این حیوان انتخاب شده. پنگوئن در کنار سه پسربچه این خونواده غذا می خورد، می خوابد و حتی به اون ها در آماده شدن واسه رفتن به مدرسه کمک می کنه. باحال اینجاس که این کلاغ در اینستاگرام صفحه شخصی و بیشتر از سه هزار فالوئر داره! این کلاغ که از سال ۲۰۱۳ میلادی وارد این خونه شده، بوسیله «نوح» پسر بزرگ خونواده پیدا شده. این پرنده که اون زمان چند هفته بیشتر سن نداشته، زخمی روی زمین ول شده بود. آقای بلوم پدر این خونواده درباره این ماجرا می گوید: «من این حیوان رو نگه داشتم؛ چون مطمئن بودم توانایی برگردوندن اون رو به زندگی دارم و از اونجایی که بهترین دوستم دامپزشکه، خیلی زود تونستیم «پنگوئن» رو به زندگی عادی برگردانیم.»

آقای بلوم می گوید که این کلاغ نه به عنوان یه حیوان خونگی که به یکی از اعضای این خونواده تبدیل شده و بچه ها شدیدا به اون عادت کرده ان: «پنگوئن دوست داره واسه ما آواز بخونه. اون هم اینکه علاقه داره که دور و بر ما پرواز کنه و روی سر ما بشینه. اون حتی ترجیح می دهد شب ها در تخت و کنار بچه ها بخوابه. پنگوئن صبح ها بچه ها رو واسه رفتن به مدرسه بیدار می کنه. در مسواک زدن کمکشون می کنه و عصرها موقع برگشت به استقبالشان می رود.»

آقای بلوم اونقدر از لحظات زندگی شیرینشان با این حیوان عکسبرداری کرده که الان به یه عکاس حرفه ای تبدیل شده.

اون درباره این عضو کوچیک خونواده می گوید: «شادی و هیجانی که پنگوئن به خونواده ما آورده، بی اندازه س!»

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر