زمان و مکان اعدام قاتل جنایت سعادت آباد درملاء عام اعلام شد

جا و زمان اعدام قاتل جنایت خوشبختی آباد درملاء عام اعلام شد

هفته آینده قاتل جنایت خوشبختی آباد در ملا عام و در محل وقوع جرم، اجرا می شه.

به گزارش اختصاصی خبر انلاین و به نقل از آقای نور الله عزیز محمدی رییس شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران این حکم پس از تایید به شورای اجرای احکام فرستاده شده و قراره به صورت علنی در خوشبختی آباد هفته آینده به اجرا گذاشته شه.

هم اینکه یه مقام اگاه در این باره تایید کرد که پرونده خوشبختی آباد به اجرای احکام فرستاده شده و آماده کردن مقدمات لازم واسه اعدام شروع شده و همونطور که دادستان قول داده بود؛ با دعوت از اولیای دم و با حضور مردم این حکم هفته بعد به اجرا گذاشته می شه.

 

هفته قبل جعفری دولت آبادی دادستان تهران در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید و قدیم دادسرای ناحیه ۱۶ در جواب به این سؤال که پرونده میدون کاج به کجا رسیده و اجرای حکم کی هستش ؟ گفت: دیوان عالی طی دادنامه ای حکم دادسرای اولیه رو تأیید کرده.

قبل از این دادگاه، “یعقوب” معروف به مهدی ۳۱ ساله رو به اتهام قتل به قصاص، به اتهام رابطه حروم با کیمیا به تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق و به اتهام قدرت نمایی با چاقو به ۲ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کرده بود.

جالبه بدونین ذبیح زاده نماینده دادستان در قرائت کیفرخواست فرستاده شده از طرف دادسرای عمومی و انقلاب تهران در اولین دادگاه جنایت خوشبختی آبادگفت: در این پرونده به دلالت گزارش کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه روز شش آبان ماه سال جاری “یعقوب ” در میدون کاج خیابون یکم مبادرت به زخمی کردن “محمدرضا ” کرده که این شخص پس از انتقال به بیمارستان مدرس فوت کرده و قاتل پس از ایجاد ترس و ترس در صحنه جرم از طریق چاقو دستگیر شده. پس از اطلاع بازپرس از وقوع حادثه و شروع تحقیقات مشخص شد که یعقوب با خانمی به نام “سعیده ” معروف به کیمیا رابطه داشته و به موجب رای شعبه ۱۱۸۰ دادگاه عمومی جزایی تهران به اتهام زخم از قصد محکوم به زندان شده که پس از آزادی متوجه شده “سعیده ” با مقتول رابطه داشته و به همین خاطر تحت تاثیر تحریکات سعیده مرتکب قتل شده.

 

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *