رژیم های غذایی افرد مشهور

رژیم های غذایی افرد مشهور
سپتامبر 20, 2019 No Comments آموزشی مدیر سایت

آبجی الویس پریسلی میگه: الویس یه پسر بسیار چاق و چاق بود. اون همیشه در حال گرفتن رژیم بود ولی پس از یه مدت چربیای آب شده باز می گشتن

۱- الویس پریسلی

آبجی الویس پریسلی میگه: الویس یه پسر بسیار چاق و چاق بود. اون همیشه در حال گرفتن رژیم بود ولی پس از یه مدت چربیای آب شده باز می گشتن و این واسه کسی که یه خواننده معروف بود اصلا مورد پسند نبود. صدای طلایی و کفشای آبی اش رو از یاد ببرین.اون بسیار چاق بود. شاید شمام وقتی برنامه غذایی ایشون رو ببینین از چاقی اون زیاد متعجب نمی شید ….

صبحونه:

شش تخم مرغ نیمرو شده با کره و نمک فراوون ، گوشت خوک ، نیم پوند سوسیس و ۱۲ بیسکویت کره ای صبحونه :۵۰۰۰کالری

ناهار :

دوساندویچ ( یه ساندویچ کره بادام زمینی ، یه ساندویچ مربای توت فرنگی ، یه پوند گوشت خوک سرخ شده در کره ) ناهار : ۸۴۰۰۰کالری

شام :

۵ عدد ساندویچ همبرگر دوبل و کره بادام زمینی و قارچ شام : ۵۰۰۰ کالری

میان وعده های الویس:

اون هر روز ۲۰۰۰ کالری به وزنش اضافه می کرد . تصویر میکنم اگه می تونست این کالریا رو بسوزونه براش خطرناک نبود.

اما اون با این رژیم غذایی پرچربی و پرکالری خودشو به کشتن داد. رگای بدنش لخته شد. معمولا بعد از خوردن غذا مستقیما به تختش می رفت و می خوابید. درسته که در بین خواب بدن مقداری کالری می سوزونه ، اما کالریای دریافتی الویس اونقدر زیاد بود که مقدار بسیار کمی از اون سوزونده می شد. هم اینکه اون هیچ فعالیت بدنی هم نداشت.

۲- هوراس فلچر

هوراس فلچر خود رو مقید کرده بود تا از یه رژیم غذایی منظم پیروی کنه. اون مکانیک خوبی بود ومی تونست در کنار اون دکتر خوبی هم باشه . سخن معروف اون این بود ” همه به خودشون دروغ می گن”.

نام رژیم اون “آهسته خوردن بود ” ؛ یا یعنی اون عقیده داشت که غذا باید قبل از بلعیدن ۳۲ بار جویده شه.دلیل اونم این بود که با این کار بزاق بیشتر ترشح شده و عمل هضم غذا بهتر انجام می شه. اون می گفت که تلاش کنین بیشتر مایعات و غذاهای آبکی بخورین و تنها وقتی از نون یا غذاهایی مانند گوشت و …. استفاده کنین که بسیار گرسنه اید.

رژیم غذایی فلچر بر این پایه بود که غذا اونقدر جویده شه که به غذای نرم و آبکی و وجود مایعات نزدیک شه. این مسئله درمورد بعضی غذاها مشکل دار می شد ؛ مانند غذاهایی که فیبر دارن .

رژیم غذایی با الکل

تئوری ای که پشت مسئله رژیم با الکله ، بسیار عجیبه:

مست کردن و نوشیدن الکل خیلی از مواد غذایی به درد بخور و حیاتی لازم بدن شما رو نابود می کنه.شاید پس از یه مدت به نظر برسه که اندام تون لاغر شده اما این فقط به خاطر اون هستش که مواد حیاتی بدن تون از بین رفته و بدن شما دچار مشکلات جدی شده. پس با این توضیحات رژیم غذایی الکی راهی واسه لاغری نخواد بود.

این رژیم و ایده بوسیله ویلیام کانکیور مطرح شد. ایشون در اواخر عمرش به دلیل پرخوری و بی تحرکی دچار اضافه وزن شد و به جای گرفتن رژیمای غذایی عادی شروع به نوشیدن الکل کرد. اون هم اینکه دست از خوردن غذاهای به درد بخور هم برداشت و شکم خود رو با شکل های جور واجور مشروبات الکی پر می کرد. این کار واسه فردی که دچار اضافه وزن شده و هیچ تحرکی نداره مانند خودکشیه.

جمع آوری : آلامتو

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

چیجوری بدون رژیم غذایی لاغر شیم؟

بازنشر رژیم لاغری

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *