“دین وورال ” تکنیسین برق ساکن شهر کوچیک ” استور برِج”در منطقه ” وست میلدلند ” انگلیس رکورد دار بیشترین اندازه کاهش وزن در سال ۲۰۱۳ شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه ” دیلی میل” انگلیس این مرد مجرد ۳۶ ساله انگلیسی از سال ۲۰۱۰ عزمشو جزم کرد تا وزن خود رو کم کنه و از سال ۲۰۱۱ برنامه کاهش وزن خود رو شروع کرده.

مشکل اضافه وزن این مرد انگلیسی به شکلی بود که شرکتی که اون در اونجا کار می کرده مجبور شده واسه اون یه خودروی ” ون ” مخصوص واسه جابجایی هاش به خاطر تعمیر و بازسازی برق مشتریان بخره.

ایشون به دیلی میل میگه: ” دیگه از اضافه وزن خود و اینکه باید همه چیز رو متناسب با اندام بزرگش بخره خسته شده بود و در آخر تصمیم میگیره تا مشکل اضافه وزن خود رو حل کنه.

دین وورال دلیل اضافه وزن خود رو ” خوردن مواد سرخ کردنی زیاد و علاقه فراوون به بستنی ” می دونه و میگه در اثر زیاده روی زیاد در خوردن فست فودها و غذاهای روغنی سرخ کرده در آخر در سال ۲۰۰۹ به بیشتر از ۲۱۰ کیلو رسیده.

این مرد انگلیسی میگه از ۱۶ سالگی مشکل اضافه وزن و چاقی داشته و این مشکل اون همزمان با خوردن زیاد و جنب و جوش کمتر سال به سال بدتر شده.

ایشون از سال ۲۰۱۱ با به کار گیری رژیم غذایی ،ورزش و همت بسیار در آخر تونست در سال ۲۰۱۳ در کمتر از دو سال وزن خود رو از ۲۱۱ کیلو به زیر ۱۰۰ کیلو برسونه.

ایشون با بیشتر از ۱۱۰ کیلو کاهش وزن الان رکورد دار کاهش وزن در جهان هستش. ایشون در طول مدت رژیم خود که کمتر از دو سال زمان برده تونسته روزانه به طور میانگین نیم پوند ( در اندازه انگلیسیا هر پوند ۵۵۰ گرمه) از وزن خود رو کم کنه.

این مرد انگلیسی اندازه کمر خود رو از ۶۸ اینچ به ۴۰ اینچ رسونده.

تصاویر مقایسه ای زیر بیشتر از همه بیان کننده این موضوع س:” خواستن توانستنه.”

رکورد دار کاهش وزن جهان در سال 2013

رکورد دار کاهش وزن جهان در سال ۲۰۱۳

رکورد دار کاهش وزن جهان در سال 2013

عصر ایران مطالب باحال روز کاهش وزن